Tūrio ir kontūrų korekcija užpildais


Luminera

Hidrodeluxe

Hialurono rūgštis yra viena iš pagrindinių žmogaus jungiamojo audinio komponentų, sugebanti sugerti vandenį kaip kempinė. Taip odoje išlaikoma drėgmė, odos audinių apimtis, oda išlieka stangri. Bėgant laikui, odą veikia saulė, oro tarša, sumažėja odos gebėjimas gaminti hialurono rūgštį bei išlaikyti drėgmės lygį odoje, kolageno ir elastino skaidulos praranda savo struktūrą, todėl susiformuoja įvairios raukšlės. Nėra pranašesnės technologijos už hialurono rūgšties injekcijas, kai norima akimirksniu sumažinti raukšles bei atkurti odos apimtis.
FILORGA kompanijos gaminami hialurono rūgšties audinių užpildai yra ypatingai saugūs. Hialurono rūgštį FILORGA gamina naudodama naujausias biotechnologijas. Kompanijos užpildai yra ypatingai išgryninti, tam kad būtų užtikrinta aukščiausia kokybė ir nesukeltų pašalinių reakcijų. Dėl išskirtinio daugiafunkcionalumo jie gali būti naudojami visiems odos nelygumams, susijusiems su odos senėjimu, koreguoti:

• užpildyti nosies, lūpų, lūpų kampučių, skruostų, tarpuakio raukšles,
• koreguoti veido kontūrus, lūpų formą ir dydį.

Iš daugelio Lietuvos rinkoje esančių audinių užpildų, FILORGA kompanijos užpildai ART FILLER® pasižymi labai natūraliu rezultatu. Kompanijos vienas iš šūkių yra „French touch", kuris akcentuoja prancūzišką supratimą apie grožį, stilių ir eleganciją: moteris turi siekti išlaikyti savo savitą grožį, o ne tapti vienoda su kitomis.


Hialurono injekcija: kam ir kada tai reikalinga?

Nors įvairių galimybių, galinčių atstatyti odos netobulumus, yra ne taip ir mažai, tačiau paskutiniu metu vis dažniau pasirenkama hialurono injekcija, kuri gali būti taikoma tikrai dažnais atvejais. Hialurono rūgštis – tai medžiaga, natūraliai esanti odos sudėtyje. Ši rūgštis suteikia odai apimties ir lemia jos aprūpinimą drėgme, tačiau laikui bėgant hialurono rūgšties kiekis tampa mažesnis. Būtent dėl šios priežasties prarandamas odos elastingumas ir stangrumas, tad hialurono injekcijos gali padėti tai pataisyti.

Kada galima pasvarstyti apie hialurono injekcijas?

 • Jei aknė paliko ant odos randus, ir norima juos panaikinti;
 • Kai siekiama atkurti skruostų tūrį, sumažėjusį dėl odos senėjimo procesų;
 • Kai norima panaikinti „žąsų kojeles“ aplink akis;
 • Kai norima panaikinti raukšles tarp antakių, lūpų kampučiuose, ir t.t.;
 • Kai ieškoma galimybių, kurios leistų patobulinti lūpų kontūrus ar panaikinti asimetriją.

Taip pat hialurono injekcijos gali būti taikomos ir kitais atvejais – dėl šių galimybių pasikonsultuokite su specialistais.

Kaip atliekama hialurono injekcijų procedūra?

Pirmiausia švariai nuvalomi odos plotai, kuriuose bus atliekama hialurono injekcija. Jei paciento skausmo slenkstis yra labai žemas, procedūros metu gali būti naudojama vietinė nejautra. Tuomet smulkiomis adatomis suleidžiamas reikalingas hialurono kiekis. Po atliktos injekcios gali būti jaučiamas nedidelis perštėjimas ar niežėjimas, o vieta, kurioje buvo suleista hialurono injekcija, gali būti patinusi ar paraudusi. Šie simptomai dažniausiai praeina per kelias dienas, o tuomet, jei jie būtų pastebimi ilgiau, vertėtų pasikonsultuoti su procedūrą atlikusiais specialistais. Tam tikrais atvejais pakanka vos vienos hialurono injekcijos, tačiau tuomet, jei siekiama panaikinti gilias raukšles, procedūrų prireiks daugiau. Rezultatu įprastai galima džiaugtis nuo 16 iki 18 mėnesių – tai priklauso nuo suleisto hialurono rūgšties kiekio, paciento amžiaus, injekcijos vietos, ir t.t.

Ką dar svarbu žinoti?

Rezultatai išliks ilgiau, jei po atliktos hialurono injekcijos laikysitės tam tikrų rekomendacijų:

 • Bent keturias valandas po procedūros patartina nesilenkti į priekį, negulėti ant pilvo;
 • 1-2 paras nenaudokite makiažo priemonių, netrinkite injektuotos vietos, nemasažuokite;
 • 2-3 savaites venkite gulėjimo karštoje vonioje, neikite į pirtį;
 • 2-3 paras venkite didelio fizinio krūvio.

Po atliktos hialurono injekcijos galite grįžti prie įprasto gyvenimo tempo – jums tikrai neprireiks nedarbingumo pažymos.


Pilvo plastika: ką svarbu žinoti apie šią procedūrą?

Sportas ir dieta ne visada yra visagaliai – po nėštumo ar numetus daug svorio pilvas gali tapti atsikišęs ar subjaurotas odos nuokaromis. Tokiose situacijose gali pagelbėti pilvo plastika, kuri padės pasiekti tikrai gerų rezultatų. Tai yra operacija, kurios metu koreguojamos deformuotos pilvo sienos vietos, o galutinis rezultatas yra tikrai džiuginantis. Taigi, ką svarbu žinoti apie šią operaciją?

Kada verta pasvarstyti apie pilvo plastiką?

 • Jei staigiai numetėte daug svorio, o oda liko nesusitraukusi;
 • Jei nėštumo metu buvo pertempti pilvo raumenys;
 • Jei buvo atliktas Cezario pjūvis, po kurio liko įtrauktas ar skausmingas randas.

Svarbu žinoti, kad esant dideliam antsvoriui pirmiausia rekomenduojama numesti svorio.

Kaip atliekama pilvo plastika?

Prieš operaciją pacientams yra taikoma bendrinė nejautra, kuri trunka nuo 2 iki 4 valandų. Operacijos metu pilvo apačioje yra atliekamas pjūvis: jei siekiama atlikti viso pilvo plastiką, pjūvis tęsiasi nuo vieno iki kito klubo kaulo, o tuomet, jei atliekama dalinė pilvo plastika, pjūvis yra mažesnis – jo dydis visada priklauso nuo konkrečios situacijos. Dažnais atvejais pilvo plastikos operacija yra derinama su riebalų nusiurbimu pilvo bei juosmens srityje, tačiau nereikėtų pamiršti, kad riebalų nusiurbimo rezultatas priklausys ir nuo to, ar ateityje koreguosite mitybą ir fizinį aktyvumą.

Pooperaciniu laikotarpiu...

 • Įprastai pacientas po operacijos 2-3 paras praleidžia klinikoje:
 • Pjūvio vietą kas 2-3 dienas reikia perrišti steriliais tvarsčiais;
 • Maudytis po dušu pacientai gali praėjus 4 dienoms po operacijos;
 • Aktyviu sportu bus galima užsiimti ne anksčiau nei po 3 mėnesių;
 • Šešias savaites po operacijos rekomenduojama speciali kompresinė apranga (būtent tai padės pasiekti geriausią estetinį vaizdą);
 • Galutinis rezultatas matomas praėjus keturiems mėnesiams nuo operacijos, kuomet tinimas yra visiškai atslūgęs;
 • Po operacijos ne mažiau nei metus patartina vengti tiesioginių saulės spindulių;
 • Likęs randas dažniausiai išbąla per dvejus metus.

Jei neapsisprendžiate, ar pilvo plastika jūsų individualiu atveju galėtų būti geriausiu pasirinkimu, tiesiog kreipkitės į specialistus, kurie atsakys į jums kylančius klausimus, ir padės paprasčiau priimti sprendimą.