Tūrio ir kontūrų korekcija užpildais


Luminera

Hidrodeluxe

Hialurono rūgštis yra viena iš pagrindinių žmogaus jungiamojo audinio komponentų, sugebanti sugerti vandenį kaip kempinė. Taip odoje išlaikoma drėgmė, odos audinių apimtis, oda išlieka stangri. Bėgant laikui, odą veikia saulė, oro tarša, sumažėja odos gebėjimas gaminti hialurono rūgštį bei išlaikyti drėgmės lygį odoje, kolageno ir elastino skaidulos praranda savo struktūrą, todėl susiformuoja įvairios raukšlės. Nėra pranašesnės technologijos už hialurono rūgšties injekcijas, kai norima akimirksniu sumažinti raukšles bei atkurti odos apimtis.
FILORGA kompanijos gaminami hialurono rūgšties audinių užpildai yra ypatingai saugūs. Hialurono rūgštį FILORGA gamina naudodama naujausias biotechnologijas. Kompanijos užpildai yra ypatingai išgryninti, tam kad būtų užtikrinta aukščiausia kokybė ir nesukeltų pašalinių reakcijų. Dėl išskirtinio daugiafunkcionalumo jie gali būti naudojami visiems odos nelygumams, susijusiems su odos senėjimu, koreguoti:

• užpildyti nosies, lūpų, lūpų kampučių, skruostų, tarpuakio raukšles,
• koreguoti veido kontūrus, lūpų formą ir dydį.

Iš daugelio Lietuvos rinkoje esančių audinių užpildų, FILORGA kompanijos užpildai ART FILLER® pasižymi labai natūraliu rezultatu. Kompanijos vienas iš šūkių yra „French touch", kuris akcentuoja prancūzišką supratimą apie grožį, stilių ir eleganciją: moteris turi siekti išlaikyti savo savitą grožį, o ne tapti vienoda su kitomis.