Plastikos chirurgas Gintaras Karalevičius


Renkantis plastikos chirurgijos kliniką įprastai dėmesys krypsta ne vien tik į atliekamas procedūras bei jų kainas, bet taip pat ir į tai, kokia yra chirurgų darbo patirtis, kaip apie atliktus darbus atsiliepia klinikos klientai, ir t.t. Plastikos chirurgas Gintaras Karalevičius turi sukaupęs didesnę nei 30 metų darbo patirtį dirbant plastikos chirurgijos srityje. 1986 metais G. Karalevičius baigė Vilniaus universiteto medicinos fakultetą, o praėjus dvejiems metams pradėjo privačią praktiką. Įgūdžiai buvo tobulinami ne tik Lietuvoje, bet taip pat ir kitose pasaulio šalyse – Graikijoje, Suomijoje, Švedijoje bei Vokietijoje. G. Karalevičius yra Lietuvos plastinės ir rekonstrukcinės draugijos narys, o nuo 1996 metų – ir Šiaulių respublikinės ligoninės Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos skyriaus vedėjas.

 

Klinikoje atliekamos procedūros

Plastikos chirurgas G. Karalevičius teikia profesionalias grožio chirurgijos paslaugas: klinikoje atliekamos veido operacijos ir procedūros (vokų plastika, ausų korekcija, nosies korekcija, ir t.t.), krūtų plastika (krūtų didinimas, mažinimas, pakėlimas, ir t.t), kūno kontūro korekcijos (pilvo sienos plastika ir riebalų nusiurbimas) bei kitos operacijos ir procedūros (ginekomastija, odos auglių šalinimas, mezoterapija, ir t.t.) Klinikoje yra naudojami tik patys pažangiausi gydymo metodai bei moderniausia įranga, todėl klientai gali tikėtis paties geriausio rezultato.

Turimos licencijos

Renkantis plastinės chirurgijos kliniką visada svarbu pasidomėti, kokias licencijas turi klinikoje dirbantys gydytojai. Plastikos chirurgas G. Karalevičius turi ne tik Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos licenciją (MPL-01826), bet taip pat ir Gydytojo vaikų chirurgo licenciją (MPL-06122). G. Karalevičiaus plastinės chirurgijos klinikoje lankosi ne vien tik suaugusieji, bet taip pat ir vaikai, kuriems tenka atlikti tam tikras procedūras (pavyzdžiui, atlikti ausų korekciją, pašalinti randus, odos darinius, ir t.t.)

Klientų atsiliepimai

Kai siekiama, kad būtų pasirenkama pati geriausia plastinės chirurgijos klinika, dėmesys neretai krypsta į tai, kaip apie įvairias klinikas atsiliepia klientai. Plastikos chirurgo G. Karalevičiaus internetinėje svetainėje galėsite rasti ne taip ir mažai klientų atsiliepimų, todėl tai gali padėti paprasčiau apsispręsti, ar tikrai verta rinktis būtent šią kliniką.