3D modeliavimas Crisalix programa

Crisalix 3D modeliavimas

3D modeliavimas – Crisalix programos pagalba atliekama plastinės operacijos simuliacija. Ši programa yra labai geras būdas parodyti pacientui galimus plastinės operacijos rezultatus. Kartais vien kalbant su pacientu nepavyksta realistiškai nupasakoti kaip išvaizda atrodys po operacijos, todėl 3D modeliavimas gali padėti tiek pacientui aiškiau parodyti ko jis tikisi, tiek chirurgui pateikti įmanomus, galimus sprendimus.


Kada verta pasinaudoti Crisalix programa?

Ši programa padeda pacientams apsispręsti dėl operacijos, todėl ji rekomenduojama daugeliu atveju, kai:

  • įdomu kaip kūnas pasikeis po operacijos;
  • sunku apsispręsti ar verta ryžtis operacijai;
  • norisi sužinoti kokia operacija ar procedūra atneš norimus rezultatus;
  • sunku įsivaizduoti kokio dydžio implantai atrodys geriausiai;
  • smalsu kokių rezultatų galima tikėtis.

Kaip veikia Crisalix programa?

Crisalix modeliavimo programa veikia gana paprastai – ji sukuria paciento 3D modelį, kurį galima koreguoti. Tiek pacientas, tiek chirurgas mato naujas kūno formas ar veido bruožus ne kaip plokščią atvaizdą, o kaip itin realistišką vaizdą, kurį galima apžiūrėti iš visų pusių ir stebėti pokyčius koreguojant norimas kūno vietas.

3D modeliavimo metu nuskenuojama žmogaus kūno dalis, kurią norima keisti, naudojant Crisalix programą. Galima skenuoti krūtinę, kojas, klubus, pilvą ir net veidą. Programa leidžia stebėti kaip keičiasi veidas pakėlus antakius ar išlyginus raukšleles, atlikus nosies korekciją, taip pat galima pamatyti kaip atrodytų tam tikros kūno dalys nusiurbus riebalus ar padidinus krūtinę implantais. Nuskenavus paciento kūną, prasideda chirurgo ir paciento dialogas, kurio metu išklausomi žmogaus pageidavimai. Gydytojas į tai atsižvelgęs programos pagalba parodo kaip tai gali atrodyti vizualiai. Galima lyginti kelis sumodeliuotus variantus ir išsirinkti tai, kas atrodo kaip geriausias pasirinkimas.


Skenavimą Crisalix programa galima atlikti gydytojo konsultacijoje arba tiesiog namuose įkeliant 3 nuotraukas. Vos per kelias sekundes bus sugeneruojamas 3D kūno vaizdas, kurį programoje galima koreguoti taip, kaip norima. Atliekant šį procesą nuotoliniu būdu, gydytojas suteikia prieiga prie programos, kuria galima naudotis 24/7.