Ar krūtų implantai gali atrodyti natūraliai?

krūtų didinimas implantais

Moterims, planuojančioms darytis krūtų didinimo operaciją, svarbiausias dalykas – susidaryti vaizdą kaip krūtys atrodys po operacijos. Kadangi kiekvieno poreikiai gali būti skirtingi, siekiama skirtingų rezultatų. Vieni nori mažesnės krūtinės, kiti natūralesnės ar didesnės, todėl labai svarbu suprasti savo norus ir kreiptis į kvalifikuotą ir patirties turintį plastikos chirurgą. 

krūtų didinimas implantais

Visgi dažniausiai vyraujanti nuomonė yra tai, kad krūtys po didinimo atrodo itin dirbtinai, tačiau tai nėra tiesa. Yra net keli veiksniai, nulemiantys kaip atrodys krūtinė. Svajojate apie kuo natūralesnius rezultatus? Tuomet būtina pasidomėti implantais. 


Kas yra „natūraliai atrodantis krūtų didinimas“?

Krūtų didinimas implantais, kai siekiama kuo natūralesnio efekto, yra derinamas su kūno proporcijomis, todėl parenkamos natūraliausiai atrodantys implantai, kurių dydis dera prie individualios figūros. Tai subtilus būdas padailinti krūtinę ir džiaugtis naujai atgimusiu pasitikėjimu savimi. 

Natūraliai atrodančio krūtų didinimo savybės:

  • Švelniai pasvirusios, į priekį išsikišusios krūtys;
  • Spenelis yra labiausiai išsikišusioje krūties dalyje;
  • Naudojami lašo formos implantai, primenantys natūralias krūtis.

Elementai, turintys didžiausią įtaką krūtų išvaizdai po operacijos

krūtų didinimas implantais

Didžiausia klaida yra manyti, jog tam, kad krūtinė atrodytų dailiai reikia kuo didesnių implantų. Norint natūralaus įvaizdžio, daugiau dėmesio tenka skirti moters sudėjimui, kūno formoms. Pernelyg didelės krūtys neatrodys taip natūraliai, kaip būtų galima tikėtis. Taip pat atsižvelgti tenka ir į formą – krūtys, kuriose itin akcentuojama viršutinė jos dalis atrodys labiau dirbtinė nei pasirinkus lašo formos implantus, kurie akcentuoja apatinę krūties dalį. Labai svarbu nespręsti apie tai kas geriausiai atrodys ant jūsų kūno pagal tai, kas tiko kitam asmeniui ar pagal išmatavimus ir liemenėlių dydžius. Vienintelis dalykas, prie kurio reikia derintis yra individualus jūsų kūnas. 

krūtų didinimas implantais

Daugeliui tai yra naujiena, tačiau krūtų didinimas implantais nėra atliekamas visiems vienodai. Kadangi tenka atsižvelgti į individualius poreikius, skirtingas kūno formas, skiriasi ir implanto įdėjimo būdai. Krūtų implantai gali būti dedami po krūtinės raumenimi arba po krūties audiniu virš raumens. Nuo to taip pat priklauso kaip natūraliai atrodys jūsų krūtys po operacijos. Konsultacijos ir apžiūros metu plastikos chirurgas gali tiksliai rekomenduoti geriausią variantą norimiems rezultatams išgauti. 

krūtų didinimas implantais

Gali atrodyti, kad tarpai tarp implantų neturi jokios reikšmės, tačiau verta pagalvoti kaip bendrai krūtinė atrodytų, jei tarpas tarp krūtų būtų nenatūraliai didelis. Pats geriausias būdas išlaikyti krūtinės išvaizdą kuo natūralesnė – atsižvelgti į anatomiją. 

Taigi, krūtų didinimas implantais gali būti geras sprendimas ir siekiantiems natūralių rezultatų. Šių laikų technologijos ir metodai leidžia rinktis iš kur kas daugiau galimybių. Svarbiausia pasidalinti savo poreikiais su plastikos chirurgu, kad jums būtų rekomenduojamas geriausias sprendimas.