Kaip plastinės operacijos pakeičia gyvenimą?

Plastikos chirurgija - geresniam gyvenimui

 

Nors ilgą laiką buvo galima pastebėti dominuojančią nuomonę apie plastinių operacijų tuštybę ir dirbtinumą, po truputį pradedama suprasti, jog tokio tipo operacijos yra atliekamos ne tik dėl grožio. Plastikos chirurgas padeda pašalinti trūkumus, kurie gali sukelti didelį diskomfortą. Kartais žmonės susiduria su kompleksais ar nepatogumais dėl kurio nors įgimto, įgyto kūno bruožo ar atsiradusios problemos.

Plastikos chirurgija padeda pašalinti trūkumus, kurie gali sukelti diskomfortą.Tarkime, odos perteklius gali būti ne tik estetinė problema dėl kurios sunku rasti tinkamus drabužius, juk taip pat gali atsirasti iššutimai, žaizdelės, kai odos yra per daug. Kai kuriems asmenims tai gali sukelti ir psichologinį diskomfortą, dėl kurio dingsta pasitikėjimas savimi, nešiojami tik beformiai rūbai, neinama į paplūdimius. Taigi, daugeliu atveju plastinės operacijos gali visiškai pakeisti žmogaus gyvenimą į gerąją pusę.


Plastikos chirurgija skatina pasitikėjimą savimi

Pasitikėjimas savimi iš tiesų turi labai daug įtakos tam, kaip žmogus žiūri į gyvenimą, kaip elgiasi, kokius jausmus jaučia. Jeigu pasitikėjimo yra per mažai, dažnai žmogus būna daugiau užsisklendęs, bijo kritikos, todėl retai pasinaudoja gyvenimo teikiamomis galimybėmis. Nepasitikėjimas, nemeilė arba itin prastas savęs vertinimas paskatina psichologines problemas, kompleksus, į kuriuos nekreipti dėmesio tampa vis sunkiau.

Plastikos chirurgija padeda stiprinti pasitikėjimą savimi

Būtent todėl dažnai ryžtamasi plastinei operacijai, kuri gali padėti atsikratyti trūkumų ar kompleksų, skatinančių negatyvias mintis. Tuomet galima ir vėl džiaugtis gyvenimu, pasitikėti savimi ir nebebijoti. Padidėjusi savivertė leist patirti dar daugiau gražių ir laimingų akimirkų.


Plastikos chirurgija padeda kovoti su senėjimo požymiais

Kartais išvaizda gali visiškai neatitikti to, kaip žmogus jaučiasi. Senėjimas yra natūralus procesas, kurio niekas negali išvengti, tačiau kartais jis gali užklupti ir per anksti. Yra labai daug veiksnių, kurie gali paskatinti raukšlelių atsiradimą, todėl plastikos chirurgas gali padėti šį procesą sulėtinti ir leisti pasidžiaugti jaunatviškumu kur kas ilgiau. Su vos atsiradusiomis nedidelėmis problemomis galima sėkmingai susidoroti grožio injekcijų pagalba. Kai grožio injekcijos negali suteikti norimų rezultatų, padeda plastinė chirurgija.

Plastikos chirurgija gali padėti, kai norimų rezultatų nebeišeina pasiekti su grožio injekcijomisVokų plastika padeda atgaivinti pavargusį žvilgsnį ir atgauti regėjimą, kuris buvo suprastėjęs dėl perteklinės vokų odos. Veido patempimai leidžia džiaugtis lygesne, stangresne oda. Tokios procedūros ne tik kovoja su senėjimo procesais, bet ir leidžia geriau jaustis, o gera savijauta gyvenime yra labai svarbus aspektas norint būti laimingiems.

 


Po plastinių operacijų žmonės pradeda gyventi sveikiau, kad plastikos chirurgijos dėka panaikintos ligos nebepasikartotų

Po tam tikrų plastinių operacijų, žmonės dažnai pradeda gyventi sveikiau tam, kad problema dėl kurios buvo kreiptasi į plastikos chirurgą neatsinaujintų. Taip paskatinama sveikesnė gyvensena, tinkamesnis požiūris į savo kūną. Dažnai po riebalų nusiurbimo ar pilvo plastikos stengiamasi nepamiršti mankštintis, taisyklingai maitintis.

Plastikos chirurgija skatina tinkamą požiūrį į savo kūną

Taip pat geresne sveikata galima džiaugtis ir po tokios plastinės operacijos kaip krūtų mažinimas. Didelės krūtys dažnai būna susijusios su nugaros, pečių skausmais. Operuojant nosies pertvara galima džiaugtis palengvėjusiu kvėpavimu, o minėta vokų plastika atkuria normalų regėjimą, kuris būna suprastėjęs dėl mažesnio matymo lauko. Taigi, plastinės operacijos dažnai turi didelės įtakos ir žmogaus sveikatai.


Klientų atsiliepimai

Irma: Po pirmo vaikelio gimimo, jau žinojau, kad ateityje gali prireikti pilvo plastikos, tad gimus pagimdžius antrąjį pradėjau labai aktyviai domėtis kokia tokios operacijos eiga, kaip greitai atsigaunama ir kokių rezultatų galima tikėtis. Praėjus metams nuvykau į plastikos chirurgo konsultaciją ir tvirtai nusprendžiau, kad darysiuosi operaciją. Dabar labai džiaugiuosi rezultatais, nes likęs randelis vos matomas ir puikiai pasislepia po apatiniais, o bendro vaizdo nepalyginsi. Esu labai laiminga! Galiu nešioti tuos pačius rūbus, kuriuos mėgdavau ir prieš gimstant vaikams ir nebereikia gėdytis savo kūno. Dabar net sunku įsivaizduoti kaip būčiau toliau gyvenusi su nukarusia pilvo oda…

Audronė: Aš vokų plastikos norėjau jau ilgą laiką, nes jau nuo kokių 30 metų ta problema buvo atsiradusi, bet kažkaip vis nepasiryždavau. Dabar man 47 metai. Su metais oda išvis labai užkrito ant akių, tai pagalvojau, kad jau greičiausiai pats laikas pagalvot apie jos šalinimą. Iš pradžių gana baisu atrodė, nes operacija labai arti akių, bet praėjo viskas puikiai, atrodau sau kur kas gražiau. Randelis visiškai nesimato, o po operacijos diskomfortas gana greitai nueina. Dar taip pat labai džiaugiuosi, kad akių šešėliais ir tušu galiu gražiai pasidažyt kas prieš tai nebuvo įmanoma.