Kokiais atvejais naudingos grožio injekcijos?

Grožio injekcijos

Natūralu, jog su laiku keičiasi žmogaus išvaizda, todėl senstant galima pastebėti ant veido atsiradusį odos perteklių, raukšleles, kurios tik gilėja. Tai nėra išvengiamas dalykas, todėl kiekvienas anksčiau ar vėliau su šia problema susiduria. Žinoma, daugeliu atveju norisi su tuo kovoti ir leisti sau atrodyti jaunatviškai kiek įmanoma ilgiau.

Kartais raukšlelės atsiranda per anksti – tuomet stengiamasi atlikti viską, kas gali padėti susigrąžinti lygią ir dailią veido odą. Pagrindinės priemonės norint išvengti priešlaikinio odos senėjimo yra įvairūs kremai, veido mankštos, tačiau tai ne visuomet gali atnešti akivaizdžiai matomos naudos. Tokiais atvejais puikus būdas atgaivinti pasitikėjimą savimi yra grožio injekcijos.

Šiuolaikiškiausios, inovatyviausios ir dažniausiai naudojamos medžiagos grožio injekcijoms yra botulinas ir hialurono rūgštis. Tai saugios priemonės, kurios padeda koreguoti įvairiausius odos defektus, mažina raukšleles ir padeda toliau džiaugtis sveika ir elastinga oda.

Grožio injekcijos tampa itin aktualios tuomet, kai atsiranda mimikos raukšlės, “pykčio” raukšlė, “žąsų kojelės” akių kampučiuose ar kitos problemos skirtingose veido vietose. Dažnai į specialistus kreipiamasi ir tuomet, kai lūpos praranda putlumą arba tiesiog yra labai plonos ir norisi joms suteikti apimties. Kartais taip pat norima išryškinti skruostus, todėl injekcijomis galima atlikti kontūrų korekcijas.


Botulino toksino injekcijos

Botulino injekcijos dažniausiai rekomenduojamos tais atvejais, kai reikia akivaizdesnio ir greitesnio būdo atsikratyti puikiai matomų raukšlelių. Ši medžiaga padeda kiek greičiau pasiekti norimus rezultatus, todėl yra puikiai žinoma ir plačiai naudojama visame pasaulyje.  Verta žinoti, jog ši injekcija gali būti naudojama ir gydant gausų prakaitavimą tam tikrose srityse. Pats botulinas yra visiškai natūrali medžiaga, todėl nereikėtų išsigąsti jo pavadinimo.

Tokia injekcija yra minimaliai invazinė ir atliekama labai plonomis adatėlėmis probleminėse vietose, kur norisi išspręsti atsiradusių raukšlelių problemą. Labai svarbu pasirinkti patyrusį specialistą, turintį reikiamą medicininį išsilavinimą tokiai procedūrai, nes prastai atlikta procedūra gali atnešti nemalonių padarinių – veidas gali prarasti išraišką dėl susitraukusių raumenų. Taip gali nutikti, kai botulino yra suleidžiama per daug.

Hialurono rūgšties injekcijos

Hialurono rūgštis taip pat yra natūrali medžiaga, kuri pasižymi savybe tolygiai pasiskirstyti po oda, ją pridrėkinti ir užpildyti raukšleles. Dėl šios medžiagos pradedama skatinti kolageno gamyba, todėl prasideda odos atsinaujinimo procesai. Dažnai hialuronas yra naudojamas ne tik raukšlelių užpildymui, bet ir lūpų formos korekcijai, žaizdelių gijimui, odos drėgmės atstatymui. Hialurono rūgšties injekcijos nėra labai skausmingos, nes naudojamos plonos adatos. Dažnai tam, kad nebūtų jaučiamas diskomfortas, veidas patepamas specialia priemone, kuri malšina skausmą.


Veido trūkumų šalinimui puikiai tinka tiek hialuronas, tiek botulino injekcijos. Nors šios medžiagos ir yra skirtingos, jų veikimas bei funkcija yra labai panašūs. Žinoma, visuomet labai svarbu nepamiršti, jog tam, kad odos būklė būtų kiek įmanoma geresnė kuo ilgesnį laiką, reikia ją drėkinti, tinkamai prižiūrėti ir skirti daugiau dėmesio pilnavertei mitybai.