Krūtų plastika: patarimai lengvesniam gijimo laikotarpiui

krūtų didinimas implantais

Krūtų didinimas implantais vis dar dažnai pasirenkama procedūra norint padailinti krūtinę. Deja, kartu su pasiryžimu operacijai, reikia pasiruošti ir gijimo laikotarpiui, kuris laikantis rekomendacijų gali tapti dar lengvesnis. Sklandus pooperacinis laikotarpis užtikrina, kad į savo įprastą gyvenimo ritmą pavyks grįžti greičiau. 

krūtų didinimas implantais

Užsitikrinti, jog pooperacinis laikotarpis bus lengvesnis galima ir tuomet, kai krūtų didinimas implantais būna suplanuotas. Spontaniška operacija vėliau gali sutrukdyti grįžti į darbą taip greitai kaip tikėjotės, o kartais atsiranda įvairiausių reikalų, dėl kurių skubama, nuolat būnama veiksme – taip gijimas pasunkėja. Iš anksto susiplanavus ramias veiklas, atostogas nuo darbo ir net maisto prekių apsipirkimą, užsitikrinsite, kad nereikės niekur skubėti ir daugiau dėmesio skirsite poilsiui, kuris labai naudingas po operacijos. 

krūtų didinimas implantais

Po krūtų didinimo operacijos dažniausiai sunkiausios būna pirmosios 24 valandos. Kai kuriais atvejais tikrai gali būti sunku įprastai judėti, todėl pagalba iš šono yra didelis privalumas. Rekomenduojama nepersistengti judant, o dar geriau, jeigu bent jau pirmąją dieną užsitikrinamas lovos rėžimas. Leiskite artimiesiems jums padėti.

krūtų didinimas implantais

Plastikos chirurgas įprastai pabrėžia svarbiausius dalykus, kurie privalo būti daromi arba nedaromi – šių taisyklių būtina laikytis. Kitokiu atveju pooperacinis laikotarpis gali būti ne toks jau ir sklandus. Nepamirškite vaistų, kurie reikalingi skausmui malšinti – tai suteiks galimybę jaustis komfortiškiau. Taip pat turi būti dėvimi kompresiniai drabužiai, užtikrinantys, jog krūtys bus tinkamoje padėtyje greitesniam gijimui. Būtinai įsiminkite visus chirurgo patarimus, jei norite ne tik greičiau išgyti, bet ir puikių rezultatų. 

krūtų didinimas implantais

Skirti sau laiko po tokios operacijos – puiki idėja. Nereikėtų stengtis kuo greičiau grįžti prie darbų, sporto ar kitos veiklos. Nors praėjus savaitei ar dviem jau galima jaustis kur kas geriau ir daugeliu atveju grįžti prie rutinos, reikia nepamiršti, jog dvi savaitės nėra itin didelis laiko tarpas. Tai reiškia, kad sportas ar fizinis darbas gali būti prastas pasirinkimas. Geriau leisti sau pailsėti ilgiau nei prie įprastos veiklos grįžti per greitai. 

Taigi, pooperacinis laikotarpis po krūtų didinimo operacijos tikrai gali būti kur kas sklandesnis ir malonesnis, jei laikomasi visų rekomendacijų. Svarbiausia nespausti savęs ir leisti į įprastą ritmą įeiti po truputį.