Krūtų plastikos kaina ir realios pacienčių patirtys

Krūtų plastika

Krūtų formos, dydis ir išvaizda gali būti labai skirtinga – viskas priklauso nuo to, ką suteikia motina gamta, ką atima laikas ir kaip kūną paveikia tokie veiksniai kaip gimdymas, svorio priaugimas, jo numetimas ir daugelis kitų aplinkybių. Kaip suprantama tobulos krūtinės sąvoka priklauso nuo kiekvieno individualiai, todėl tikrai ne visuomet žiūrint veidrodį vaizdas gali tenkinti.

Krūtų didinimas implantais atliekamas įvairiais atvejais – kartais krūtys laikui bėgant nusvyra, kartais jos būna asimetriškos, o kai kuriais atvejais netenkina neįprasta jų forma, tačiau dažniausiai kompleksą moterims kelia – per mažas krūtinės dydis. Visgi dažnai kartu su noru pasididinti krūtinę natūraliai ateina ir klausimas – kiek tai kainuoja?

Viešojoje erdvėje rasti tikslią kainą, kuri tvirtai atsakytų į tokį klausimą, nėra. Dažnai susiduriama su apytiksliais skaičiais – krūtų didinimas implantais gali svyruoti nuo 2000 iki 4000 eurų. Tai nereiškia, kad specialistai negali įvardinti tikslios kainos – paprasčiausiai kiekvienas atvejis yra individualus, todėl tikslius skaičius išgirsti galima tik po konsultacijos.

Kas lemia krūtų didinimo operacijos kainą?

  1. Specialisto konsultacija

Konsultacija prieš imantis tolimesnių veiksmų yra be galo svarbi. Jos metu gydytojas įvertina esamą situaciją, išklauso pacientės norus ir parekomenduoja tinkamiausią sprendimą. Taip pat pirmojo susitikimo metu labai svarbu aptarti sveikatos klausimus – operacijai įtakos turėti gali turimi sutrikimai, vartojami vaistai, alergijos ir pan. Kad besiruošiant operacijai kiltų kuo mažiau nežinomybės, konsultacijoje atsakomi visi turimi klausimai. Dėl technologinių naujovių, dažnai gydytojo kabinete yra galimybė pamatyti ir 3D vaizdą kaip atrodytų Jūsų krūtinė po operacijos. Taigi, daugeliu atveju išsami gydytojo konsultacija yra viena iš kainos sudėtinių dalių. Jei norite nemokamos pirmosios konsultacijos – pasinaudokite galimybe ir susisiekite su plastikoschirurgas.lt.

  1. Implantų pasirinkimas

Konsultacijos metu aptariant būsimas padailintų krūtų formas ir dydį, tenka pagalvoti ir kokie implantai bus pasirenkami. Dažnai jų kainą apsprendžia ne dydis ar forma, o daugelis kitų faktorių. Skirtingi gamintojai, užpildai, vieni už kitus inovatyvesni sprendimai gali koreguoti kainą, tad nuo kiekvieno individualaus sprendimo priklauso kiek iš viso kainuos krūtų didinimas implantais.

  1. Operacija

Be abejonės, svarbiausia viso proceso dalis yra pati operacija, kuri ir sudaro didžiąją kainos dalį. Visgi pačią operaciją galima „susmulkinti“ į dar mažesnes daleles, sudarančias bendrą sumą – tai yra specialisto darbas, sunaudojamos medžiagos, jų kokybė, narkozė ir kt.

  1. Pooperacinis laikas klinikoje

Kad ir kaip džiugina rezultatai po operacijos, tikrai ne visi gali iškart džiaugtis puikia savijauta, todėl reikia nepamiršti, jog greitesniam atsigavimui reikia poilsio. Nors poilsio rėžimo po krūtų didinimo galima laikytis ir namuose, po operacijos dažnai vieną ar dvi dienas tenka praleisti klinikoje. Taip specialistai gali stebėti Jūsų savijautą, užsitikrinti, kad nepasireiškė joks šalutinis poveikis ir prireikus pasirūpinti skausmą malšinančiais vaistais.

  1. Speciali liemenėlė

Ne paslaptis, kad po krūtų korekcijos kurį laiką krūtinę reikia saugoti. Tenka vengti ne tik fizinio krūvio, bet ir dėvėti specialią kompresinę liemenėlę, kuri prilaiko krūtis, užtikrina, kad jos laikytųsi tinkamoje padėtyje ir gijimo laikotarpių dailiai susiformuotų. Liemenėlę reikia dėvėti 22-23 valandas per parą apie 6-8 savaites po operacijos.

  1. Specialisto patirtis

Kaina gali priklausyti ir nuo specialisto patirties, pasirinktos klinikos reputacijos. Ilgametė patirtis dažnai užtikrina teikiamų paslaugų kokybę. Labai rekomenduotina prieš kreipiantis dėl tokio tipo operacijos, nepamiršti pasidomėti pasirinktu specialistu, jo patirtimi bei atliktais darbais. Neįtikėtinai pigūs pasiūlymai tikrai ne visuomet gali džiuginti išsvajotu rezultatu, todėl kur kas svarbesnis kriterijus turėtų būti pasirinkto gydytojo kompetencija.

Kaip apie krūtų didinimą atsiliepia mūsų pacientės

Rita S., 36 metai, operacija atlikta 2019m.: Na, turbūt, daugelis renkasi tokią operaciją po gimdymų, tai aš buvau ne išimtis. Prieš pirmąjį vaiką savo krūtine buvau patenkinta, jokių kompleksų neturėjau ir apie operaciją net nebuvau pagalvojusi. 31 metų pagimdžiau trečią vaiką ir nusprendus, kad tiek pakaks, pradėjau galvoti kaip būtų gera vėl džiaugtis stangriomis krūtimis. Žinoma, jau ir po pirmo vaiko vaizdas nelabai tenkino, bet vaikelių dar norėjau, todėl nuo minčių apie krūtų pakėlimą ar didinimą susilaikiau. Kurį laiką prieš pasiryždama užsiregistruoti konsultacijai dar dvejojau, bet galiausiai supratau, kad su šiuo kūnu man dar teks ilgai gyventi ir norisi kaskart pažiūrėjus į veidrodį pasidžiaugti, o ne su nostalgija prisiminti buvusias formas. Nieko labai įmantraus nenorėjau, tiesiog turėti tokį patį krūtų dydį koks buvo prieš tai – tą gydytojas G. Karalevičius ir padarė. Linkiu, kad ir kitos moterys savęs nepamirštų!


Sandra K., 28 metai, operacija atlikta 2020m.: Mano istorija iki pasiryžimo krūtų didinimo operacijai labai ilga. Apie didesne krūtis svajojau dar nuo paauglystės – pamenu, kai daugelis draugių jau galėjo pasigirti tokiais apvalumais, aš dar jų laukiau. Perkopus 20 metų, jau buvau tvirtai nusprendus, kad operaciją tikrai darysiuosi – jai taupiausi vasaromis dirbdama užsienyje. Dažnai gaudavau pašiepiančių replikų, jog atrodau kaip „lenta“, bet aplinkiniams pasakius, kad svarstau apie tokią operaciją, daugelis sakydavo, kad tokiai smulkiai didesnė krūtinė gali atrodyti labai neproporcingai, tai galiausiai vedina kitų nuomonės apsigalvojau. Tuomet įnikau į sportą, stengiausi bent kiek išlipti iš to „lentos“ įvaizdžio ir sakyčiau tikrai pavyko – užpakaliukas, kojos tikrai tapo figūringesnės, jei taip galima pavadint, bet, kaip žinote, krūtų neužsiauginsi, tai ir vėl tas noras po daugiau nei poros metų sugrįžo. Žiūrėjau į veidrodį ir nors vaizdas tenkino, norėjosi moteriškesnių formų ir kad viršutinė kūno dalis būtų proporcinga apatinei. Žodžiu, galiausiai ėmiau ir padariau. Tikrai nesigailiu, greičiausiai būčiau nesigailėjusi ir jei būtų pavykę pasidaryti anksčiau. Negaliu net apsakyt kiek to pasitikėjimo savimi atsiranda!


Asta S., 34 metai, operacija atlikta 2020m.: Mane krūtų didinimo operacijai paskatino draugė, iki šiol jai aš labai dėkinga. Tyliai apie krūtinės korekciją svajojau jau gal kokius 5-6 metus, bet tas negatyvus visuomenės požiūris į norą sugrįžti į buvusias formas, kurios keičiasi laikui bėgant, labai paveikia ir mano aplinkoje jo buvo gana nemažai. Tai taip ir nieko nedariau iki kol mano draugė nepasidarė pilvo plastikos. Po gimdymo ji susidūrė su odos pertekliumi, kuris taip ir nesusitraukė. Išsiklausinėjau visko apie tą operaciją ir prasitariau, kad man mano pilvukas netrukdo ir tokios didelės problemos nėra, bet krūtinė erzina jau ilgą laiką. Tai taip viskas ir prasidėjo, ji vis mane paskatindavo, pamotyvuodavo, kad nėra ko laukt, tikrai verta dėl savęs tas formas susigrąžint, o aš vis juokais nuleisdavau. Po kurio laiko vis netyčia internete panaršydavau, pažiūrėdavau visokias prieš ir po operacijos nuotraukas, pasidomėdavau kainom, o galiausiai paėmiau ir parašiau gydytojui G. Karalevičiui. Siunčiu tūkstantį padėkos žodžių! Konsultacijos metu visos baimės dingo, o kai aptarėm išvaizdos pokyčius, tai ir ta nuomonė kitų nebeatrodė labai svarbi, tiesiog norėjau greičiau pabėgt nuo tos nusvirusios, beformės krūtinės, su kuria teko taikstytis ilgą laiką. Dabar gaila tik dėl to, kad anksčiau tos operacijos nepasidariau, nes nemažai laiko buvo atiduota savęs gailėjimuisi ir kompleksams.