Motiva Implant Matrix krūtų implantai

Motiva implant matrix implantai

Krūtų didinimo operacijai atlikti yra daug priežasčių – kartais norisi tiesiog padidinti natūraliai mažą krūtinę, kai kuriais atvejais norisi atstatyti krūtinės pilnumą po nėštumo ar didelio svorio atsikratymo. Pasitaiko atveju, kai siekiama simetrijos esant nevienodoms krūtims ar tiesiog norima labiau savimi pasitikėti. Bet kokiu atveju, tam, kad būtų užtikrinta kokybė, didelį dėmesį reikia skirti ir pasirenkamiems implantams. Skiriasi ne tik implantų dydis, bet ir forma, paviršius ir gamintojai, todėl pasidomėti tuo ką galite rinktis yra būtina norint kiek įmanoma labiau geidžiamos ir estetiškos krūtinės išvaizdos. Šiuo metu vieni kokybiškiausių ir daugiausiai naudojamų yra būtent Motiva Implant Matrix implantai, kurie suteikia plačias pasirinkimo galimybes ir užtikrina aukščiausią kokybę.


Implantų paviršiaus ir formos pasirinkimas

Implantai gali būti šiurkštūs arba lygūs. Šiurkštūs paviršiai yra formuojami naudojant cukrų, druską ir panašias medžiagas ant implanto, tačiau verta žinoti, jog tokie paviršiai gali sukelti nemalonų poveikį moterims, kurios gyvena aktyviau. Dėl šios priežasties rekomenduojami Motiva Implant Matrix „SilkSurface“ arba „VelvetSurface“ paviršiai, kurie užtikrina natūralesnę žmogaus audinių ir implanto sąveiką. Tai reiškia, kad implantas nesunkiai prisitaiko prie įprastų krūtinės judesių.

Implantų forma gali būti ovali, apvali arba išlenkta. Apvalumas suteikia pilnumo viršutiniai krūties daliai, ovalūs implantai suteikia natūralesnio pilnumo apatinėje krūties dalyje, o lašo formos implantai tiksliai prisitaiko prie natūralios krūtų formos. Šiuo metu vis labiau populiarėja natūralesnių formų pasirinkimas, todėl Motiva Implant Matrix Ergonomix linija puikiai pateisins daugelio moterų turimus lūkesčius.


Motiva implant matrix

Šie implantai kol kas yra vieni labiausiai pažengusių. Gamintojo patirtis, gaminimo ypatybės, atsidavimas, produktų dizainas, inovatyvumas ir didelis dėmesys saugumui užtikrina visapusišką kokybę:

 • Stipresni ir ilgiau galiojantys krūtų implantai;
 • Geresnis elastingumas, palengvinantis implanto įdėjimą;
 • Stabilesnė, minkštesnė forma;
 • Kokybiškas, nedarantis žalos implantų paviršius;
 • Galimybė pasirinkti norimą tarpą tarp krūtų, apimtį bei implanto pilnumą.

Motiva implant matrix

 • Implantai labiau apsaugoti nuo galimo gelio sklaidos;
 • Motiva siūlo pirmą pasaulyje silikonu užpildomą implantą, kurį galima atpažinti per ESN (elektroninį serijos numerį);
 • Motiva geliais užpildyti implantai yra atsparūs trūkiams, silikono nutekėjimui ir nepageidaujamam judėjimui.

Motiva implant matrix

 • Implantų stiprumas 4 kartus viršija FDA (JAV Maisto ir vaistų administracija) reikalavimus;
 • Trūkimo koeficientas yra mažesnis nei 0.1%;
 • Implantų bakterijų endotoksinų norma yra 100 kartų mažesnė nei leistina USP (Jungtinių Valstijų Farmakopėjos).