Populiariausios plastinės operacijos

Nors vis garsiau kalbama apie tai, kad už išvaizdą kur kas svarbesnis žmogaus vidus, tačiau tuomet, jei asmuo nėra patenkintas savo išvaizda, suteikti daugiau pasitikėjimo savimi gali tik plastinės operacijos, kurios mūsų šalyje tikrai nėra naujiena. Kartais prireikia visai nedidelių išvaizdos patobulinimų, ir asmuo tampa kur kas labiau savimi pasitikintis bei pasirengęs tiesiog kalnus nuversti. Šiuo metu atliekamų plastinių operacijų pasirinkimas yra tikrai labai platus, tad pravartu apžvelgti pačias populiariausias procedūras.

Veido patempimas ir operacijos

Veidas – tarsi kiekvieno mūsų vizitinė kortelė, tad tuomet, jei kompleksuojate dėl dėl savo nosies netobulumų, atsiradusių raukšlių, likusio rando, ir t.t., plastinės operacijos gali padėti tai ištaisyti. Šiuolaikinė plastinė chirurgija taip pat leidžia koreguoti lūpų formą, nosies formą, ir t.t, tad tuomet, jei nesate patenkinti savo išvaizda, kartais ir visai nesudėtingos procedūros gali padėti tą ištaisyti.

Krūtų plastika

Tai – dar viena populiari procedūra, kuri yra pasirenkama tada, kai siekiama padidinti ar sumažinti krūtis, kai norima pakelti krūtis, ir t.t. Bėgant metams krūtų forma ir dydis gali pakisti, tad tuomet, jei siekiate tai pakoreguoti, galite pasikonsultuoti su plastikos chirurgu, kuris numatys, kokio rezultato galima tikėtis. Nors gana dažnai manoma, kad krūtų plastika taikoma išimtinai tik moterims, tačiau tai nėra tiesa – vyrams taip pat gali būti atliekamas krūtų mažinimas (ginekomastija).

Kūno kontūro korekcijos

Pilvo sienos plastika ir riebalų nusiurbimas – taip pat labai populiarios plastinės operacijos, kurios padeda koreguoti kūno kontūrą. Nors kartais manoma, kad tokios operacijos yra skirtos tik tingiems žmonėms, tačiau tai anaiptol nėra tiesa: sportas ir subalansuota mityba ne visada yra visagaliai.

Kitos operacijos ir procedūros

Plastinės chirurgijos klinikoje taip pat yra siūlomos ir įvairios kitos operacijos: odos darinių šalinimas, randų šalinimas, odos atjauninimas, ir t.t. Jei siekiate patobulinti savo išvaizdą, tačiau abejojate, ar tikrai galima tikėtis džiuginančio rezultato, paprasčiausiai pasikonsultuokite su plastikos chirurgijos specialistu, kuris atsakys į jums kylančius klausimus ir padės paprasčiau priimti sprendimą.