Atjauninimas kamieninių ląstelių persodinimu


Atjauninimas kamieninių ląstelių persodinimu
Atjauninimas kamieninių ląstelių persodinimu

 

Odos atjauninimo procedūros šiandien tikrai nėra naujiena: norintys atrodyti jauniau gali rinktis iš daugybės įvairių procedūrų, kurios žada tikrai puikų rezultatą. Kai siekiama, kad odos atjauninimui būtų naudojamos tik natūralios priemonės, puikiu pasirinkimu gali būti atjauninimas kamieninių ląstelių persodinimu. Kamieninės ląstelės yra išgaunamos atlikus riebalų nusiurbimą: riebalai gali būti paimami iš pilvo, sėdmenų ar kitos probleminės srities. Tuomet jie patalpinami į specialią įrangą, kuri išvalo audinius nuo priemaišų, ir tokiu būdu išgaunamos kamieninės ląstelės.


Atjauninimo kamieninių ląstelių persodinimu operacijos eiga

Atjauninimas kamieninių ląstelių persodinimu dažniausiai yra atliekama intraveninėje nejautroje, ir trunka apie 1-2 valandas. Operacijos metu persodinamas didesnis kiekis riebalų nei reikėtų, nes prigyja tik dalis persodintų riebalų. Pacientai dažniausiai dar tą pačią dieną gali grįžti namo. Reikėtų neišsigąsti, jei pirmąją savaitę bus pastebimas veido patinimas ar paraudimas.


DUK

Ar tokia procedūra yra saugi?

Atjauninimas kamieninių ląstelių persodinimu – tai pasaulyje pripažinta procedūra, kuri džiugina ne tik puikiu rezultatu, bet taip pat ir saugumu. Procedūros metu yra naudojamos tik paciento kamieninės ląstelės, todėl tai padeda išvengti alerginių reakcijų ar kito šalutinio poveikio.

Kada atliekama ši procedūra?

Toks odos atjauninimo būdas yra naudojamas tada, kuomet siekiama pakoreguoti tam tikras veido sritis: akių kampučių raukšles, subliuškusius skruostus, įdubusius paakius ir t.t. Palanku yra tai, kad šios operacijos metu yra patobulinami kūno kontūrai, ir tuo pačiu pagražinamos probleminės sritys.

Ko vengti po operacijos?

Rekomenduojama 1-3 savaites vengti fizinės veiklos, pirmąją savaitę ilsėtis namuose. Būtina laikytis gydytojo rekomendacijų, nes tai turės poveikį sveikimo procesui.

Kada galima matyti galutinį rezultatą?

Pasiektu rezultatu įprastai galima džiaugtis jau trečiąją savaitę, tačiau galutinis rezultatas bus pastebimas po 3-6 mėnesių.

Ar ši procedūra gali būti atliekama bet kam?

Nors gali atrodyti, kad atjauninimas kamieninių ląstelių persodinimu gali būti taikomas tik apkūniems pacientams, tačiau tai tikrai nėra tiesa. Net ir labai liekni asmenys turi pakankamai riebalų ląstelių, kurių pakanka atlikti odos atjauninimo procedūras.

 

Turite daugiau klausimų? Susisiekite dėl konsultacijos!