Mezoterapija


Mezoterapija
Mezoterapija

 

Jauninanti mezoterapija yra idealus pasirinkimas odos kokybei gerinti. Tai puikus būdas skirti dėmesio savo odai ir ją pamaitinti iš vidaus. Nė vienas kremas negali aprūpinti odos tokiu kiekiu veikliųjų medžiagų kaip mezoterapija. Laboratoires FILORGA mezoterapijos mišiniai NCTF® pirmiausia išsiskiria suteikiamu rezultatu, kuris išgaunamas dėl daugiau kaip 30 metų tobulintos sudėties. Rezultatus kompanija pagrindė moksliniais tyrimais. Laboratoires FILORGA kompanija atitinka farmacinės kompanijos ISO standartus, jų sukurti mezoterapijos mišiniai turi CE sertifikatą (Lietuvoje registruoti kaip medicininiai gaminiai). Tai užtikrina, kad produktai yra švarūs ir saugūs naudoti.


Mezoterapijos tyrimų rezultatai

Klinikinio tyrimo, kurį atliko 17 prancūzų mokslininkų su 40 pacientų (amžius nuo 29 metų iki 80 metų) metu kiekvienam pacientui buvo atliktos 5 NCTF135HA® injekcijos. Rezultatai, kurie buvo pasiekti po 5 procedūrų kurso:

  • 72% sumažėjusios smulkios raukšlelės ir raukšlės;
  • 103% pagerėjęs odos tonusas;
  • 132% pagerėjęs drėkinimas;
  • 144% pagerėjęs odos skaistumas ir švytėjimas.

DUK

Iš ko susideda mišiniai, kurie naudojami mezoterapijos metu?
Kokteiliai savo sudėtyje turi ne tik vitaminų, aminorūgščių, mineralų, antioksidantų, koenzymų, bet ir nukleininių rūgščių, kurios įeina į ląstelių DNR ir RNR sudėtį. Visi šie komponentai padeda apsaugoti odą nuo ją sendinančių procesų, juos sustabdyti ir atstatyti odos struktūrą.
Kiek procedūrų gali prireikti?
Mezoterapija yra biologinis odos gydymo metodas, reikalaujantis mažiausiai 5 procedūrų, kad oda pastebimai atjaunėtų.
Kas kiek laiko reikia kartoti procedūrą?
Optimalus laikas nuo vienos procedūros iki kitos yra 15-30 dienų.
Ar po pirmos procedūros galima pastebėti skirtumą?
Akivaizdus rezultatas matomas vos po pirmos procedūros: oda yra labiau prisotinama drėgmės, pagerėja jos tonusas. Įpusėjus kursą, odos atspalvis tampa tolygesnis ir vis labiau švytintis. Odos struktūra atsinaujina, ji tampa daug elastingesnė ir tvirtesnė. Pabaigus kursą, veidas pastebimai atjaunėja, sumažėja raukšlelių.

 

Turite daugiau klausimų? Susisiekite dėl konsultacijos!