Prakaitavimo gydymas mikroadatinė radijodažnio procedūra


Prakaitavimo gydymas mikroadatinė radijodažnio procedūra
Prakaitavimo gydymas mikroadatinė radijodažnio procedūra

 

Inovacija Lietuvoje: padidinto prakaitavimo pažastų srityje gydymo metodas – frakcinė mikroadatinė radijodažnio terapija (FRM)!

Tiems, kam nesinori botulino terapijos, ar efektas būdavo ne toks , kokio norėdavote, tiems, kam reikdavo ypatingai didelių botulino dozių,  tiems kas nori efekto metams ir ilgiau, ši terapija – puikus pasirinkimas!

Frakcinė mikroadatinė radijodažnio terapija (FMR) – tai naujausias medicinos išradimas, kuris saugiai ir selektyviai veikia pažastų prakaito liaukas, sumažina jų skaičių ir dydį. FMR veikia tik prakaito liaukas ir apsaugo aplinkinę pažastų srities odą. Kai sumažėja prakaito liaukų, ir prakaitavimas sumažėja iki normos.


DUK

Ar šis metodas yra saugus?
Tai naujausias pasaulyje ir Lietuvoje efektyvus ir saugus pažastų hyperhidrozės gydymo būdas, kurio efektyvumas patvirtintas daugybę klinikinių tyrimų. FMR įranga tai inovacija Europinius sertifikatus. Tai, FMR yra tikrai saugi procedūra.

Kaip yra atliekama ši procedūra?
Naudojant antgalius su labai smulkiomis, auksinėmis mikroadatėlėmis, jomis sklindantis kompiuteriu užprogramuotas reikiamo stiprumo radijodažnis veikia į giliojoje odoje ir poodyje esančias prakaito liaukas, išsaugodamas aplinkinius audinius ir odą. Šiai procedūrai naudojami tam specialiai sukurti antgaliai, kurių mikro adatėlės veikia tik pačioje adatėlių viršūnėje – tuo būdu taip dar padidinamas saugumas ir apsaugomi aplinkiniai audiniai.

Ko nedaryti po FMR procedūros?
Savaitę po FMR procedūros nerekomenduojame eiti į pirtį, baseiną, sūkurines vonias. Dieną po procedūros nerekomenduojama tepti antiprespirantus.

Ar gali atsirasti pašalinių efektų?
Pašalinių reiškinių paprastai nebūna. Po procedūros gali būti nežymus pažastų srities odos paraudimas, perštėjimas ar patinimas. 

Kiek laiko matomi rezultatai po procedūros?
Įprastai reikalingos tris procedūros rezultatams pasiekti. Dažniausiai efektas trunka 10 mėnesių. Po metų, esant reikalui, rekomenduojama FMR procedūrą pakartoti . Klinikiniai tyrimai parodė, kad pakartojus procedūrą jos efektas ilgėja, taigi ateityje Jums reikės ją dar rečiau kartoti.

 

Turite daugiau klausimų? Susisiekite dėl konsultacijos!