PRP – atjauninimas trombocitais praturtinta plazma


PRP – atjauninimas trombocitais praturtinta plazma
PRP – atjauninimas trombocitais praturtinta plazma

 

PRP (Platelet-rich plasma – trombocitais praturtinta plazma) yra inovatyvi ir unikali programa odos ląstelių bio-stimuliacijai. Ši procedūra yra skirta gerinti odos būklei:

  • raukšlėms užpildyti;
  • pavargusiai, nualintai, papilkėjusiai, pigmentuotai odai atgaivinti;
  • senstančiai odai sustangrinti ir atjauninti;
  • vyriško tipo nuplikimo gydymui;
  • alerginių odos reakcijų (sukeltų nuo vaistų, saulės ar kt. priežasčių) sumažinimui.

PRP – odos atjauninimo procedūros eiga

Odos atjauninimo būdų šiuo metu yra tikrai nemažai, tačiau tuomet, kai siekiama pasiekti rezultatų be chirurginės intervencijos, PRP – odos atjauninimas gali būti vienas geriausių variantų. Procedūros metu yra paimamas nedidelis kiekis paciento kraujo, kuris apdirbamas specialiu PRP aparatu. Gautas kraujo kūnelių koncentratas itin plona adata suleidžiamas į problemines odos vietas. Po procedūros gana greitai galima džiaugtis ženkliai atjaunėjusia oda be jokių šalutinių reiškinių.

Informacinis bukletas: Peržiūrėti


DUK

Kada gali būti taikoma PRP procedūra?

Nors PRP – odos atjauninimas dažniausiai yra taikomas siekiant atjauninti veido ar kaklo srities odą, ši procedūra gali būti taikoma ir kitokiais atvejais. PRP procedūros taip pat atliekamos, kai siekiama gydyti aknės, traumų ar operacijų paliktus randus, kai norima paspartinti žaizdų gijimą, kovojant su plaukų slinkimu ar plikimu ir t.t.

Kaip pasiruošti procedūrai?

Nors PRP – odos atjauninimas yra ganėtinai paprasta procedūra, kuri nepalieka šalutinių reiškinių, tačiau svarstant apie tokį pasirinkimą, pirmiausia, rekomenduojama pasikonsultuoti su specialistais. Taip įvertinama odos būklė ir galimi rezultatai.

Kiek laiko trunka procedūra?

Visa procedūra nuo kraujo paėmimo iki paskutinės injekcijos įprastai trunka 30-60 minučių. Poveikis pradeda matytis praėjus 2-4 savaitėms ir laikui bėgant tampa vis ryškesnis. Procedūrą įprastai tenka pakartoti 1-2 kartus per metus.

Kaip oda atrodo po procedūros?

Keletą valandų po procedūros oda gali būti jautresnė, gali matytis paraudimų. Vis dėlto, šie nemalonūs simptomai praeina po 2-24 valandų (specialistai visuomet pataria, kaip prižiūrėti odą, kad nepageidaujami reiškiniai būtų kiek įmanoma mažiau pastebimi ir greičiau praeitų). Svarbu žinoti, kad dvi savaites iki šios procedūros negalima vartoti antibiotikų.

Kam rekomenduojama tokia procedūra?

PRP – odos atjauninimas yra rekomenduojamas 30 metų ir vyresniems asmenims, kurie siekia atjauninti odą, panaikinti randus, sustabdyti plaukų slinkimą ir t.t.

 

Turite daugiau klausimų? Susisiekite dėl konsultacijos!