Krūtų plastika


Krūtų plastika
Krūtų plastika

Moters krūtinė visuomet buvo laikoma moteriškumo ir seksualumo simboliu. Todėl neveltui daugelio moterų noras yra turėti stangrią ir gražią krūtinę. Deja dėl įvairių priežasčių tokių, kaip gimdymas, maitinimas krūtimi, didelis svorio netekimas, genetika, gravitacijos jėgos atsitinka taip, kad krūtys nusileidžia žemyn arba apskritai norima turėti didesnes krūtys. Tokiais atvejais į pagalbą rekomenduotina pasitelkti plastikos chirurgiją. Pagal kiekvienos klientės poreikius galima pasirinkti, kas būtų jai tinkamiausią. Dažniausiai yra atliekamos šios operacijos: krūtų didinimas implantais, krūtų mažinimas ir krūtų pakėlimas.

Krūtų didinimas implantais skirtas moterims, kurios nori padidinti krūtinę ar susigrąžinti iki nėštumo buvusį krūtų dydį. Krūtinės formą ir dydį galite pasirinkti pačios, o tokio operacija trunka daugmaž apie valandą. Plastikos chirurgas G. Karalevičius naudoja tik aukštos kokybės Motiva implantus, kurių dėka krūtinė atrodo natūraliai ir dailiai.

Krūtų mažinimas dažniausiai pasirenkamas, kai krūtinė yra per didelė ir dėl to atsiranda nugaros, kaklo skausmai bei kitos problemos. Operacijos metu pašalinamas odos ir krūtų audinio perteklius, taip suformuojant mažesnę ir dailesnę krūtinę. Nepaisant to, kad siekiama idealaus rezultato išlaikyti krūtinės formą ir simetriškumą, dėl šios operacijos specifikos yra ganėtinai sudėtinga ir gali atsirasti mažų trukūmų jų formoje ar randelių prie spenelio. Pagal poreikį krūtų mažinimas dažnai būna atliekamas ir vyrams, kadangi net apie 30-50% pasaulio vyrų susiduria su krūtų audinio padidėjimo problema.

Krūtų pakėlimas skirtas moterims, kurios patenkintos savo krūtinės dydžių, tačiau dėl įvairių priežasčių jų krūtys nusileidusios. Šios operacijos metu krūtys pakeliamosir įgauna jaunatvišką formą. Taip pat dažnai krūtų pakėlimas atliekamas kartu su krūtų didinimu implantais, jei norima ne tik pakelti, tačiau ir kartu padidinti krūtinę.