Krūtų mažinimas


Krūtų mažinimas
Krūtų mažinimas

 

Didelės krūtys daugeliu atveju suvokiamos kaip privalumas, tačiau kartais tai gali turėti įtakos prastai savijautai. Pernelyg sunkios ir didelės krūtys gali trukdyti gyventi komfortiškai, nes apriboja fizinį aktyvumą, gali sukelti nugaros skausmus. Kai kuriais atvejais krūtys gali būti asimetriškos, dėl ko jaučiamas ir psichologinis diskomfortas. Tokiu atveju krūtų mažinimas gali būti puikus pasirinkimas norint pagerinti savo gyvenimo kokybę.


Operacijos eiga

Operacijos metu dažniausiai atliekamas pjūvis aplink spenelio aureolę, vertikaliai žemyn nuo jos ir po krūtimi. Tuomet pašalinamas krūties audinio ir odos perteklius, o speneliai yra perkeliami į reikalingą aukštį. Esant pageidavimams šios operacijos metu galima sumažinti ir spenelių aureoles. Įprastai operacija trunka maždaug 2 valandas, pacientėms yra taikoma bendroji nejautra.


 

DUK

Ar galima vykti namo iškart po operacijos?
Po atliktos operacijos pacientės klinikoje lieka iki dviejų parų: namo vykstama tuomet, kada specialistai yra užtikrinti, kad operacija praėjo be jokių komplikacijų.
Kiek laiko užtrunka gijimas?
Mėnesį po operacijos rekomenduojama segėti specialią liemenėlę, kuri užtikrina, kad krūtys bus tinkamoje padėtyje – taip sveikimo procesas bus spartesnis. Pooperacinio gijimo trukmė yra labai individuali.
Ką dar svarbu žinoti prieš pasiryžtant operacijai?
Krūtų mažinimas nerekomenduojamas toms moterims, kurios ateityje planuoja maitinti krūtimi, nes prieš atliekant operaciją labai sunku numatyti, ar moteris turės galimybę tą daryti (mažinant krūtis gali tekti perpjauti pieno latakus). Taip pat įvertinkite ir tai, kad po šios operacijos įprastai lieka randai, tačiau jie dažniausiai nebūna labai žymūs.
Kokios galimos komplikacijos?
Kaip ir bet kokia operacija, krūtų mažinimas turi savo rizikų: kraujavimas, lėtas gijimas infekcija, ryškesnių randų susiformavimas.
Kada po operacijos galima grįžti į darbą?
Jei darbas nereikalauja fizinio aktyvumo, į jį grįžti galima po 10-14 dienų. Didesnio fizinio krūvio vengti reikia keletą savaičių.

 

Turite daugiau klausimų? Susisiekite dėl konsultacijos!

Operacijas galima atlikti išsimokėtinai – be jokio pabrangimo ir paslėptų mokesčių!