Krūtų mažinimas


Krūtų mažinimas moterims

Nors didelės krūtys neretai yra laikomos privalumu, tačiau tokių krūtų savininkės su tuo ne visada sutinka. Pernelyg didelė krūtinė gali apriboti tam tikrų veiksmų atlikimą, gali būti sudėtinga įsigyti patinkančių drabužių, ir t.t. Kai siekiama viso to išvengti, krūtų mažinimas gali būti tikrai puikia išeitimi: ši operacija nėra labai sudėtinga, tad ji puikiai pasiteisina tuomet, kada jaučiami kompleksai ar diskomfortas.

Krūtų mažinimas – ne vien tik dėl estetikos

Didelių krūtų savininkės neretai skundžiasi nugaros, kaklo bei krūtų skausmais, liemenėlės petnešėlės gali varginti pečių liniją, ir t.t. Tai, žinoma, nėra malonu, tad tuomet, jei didelės krūtys sudaro pernelyg daug nepatogumų, galima pasvarstyti apie krūtų mažinimo operaciją.

Kaip atliekama operacija?

Operacijos metu dažniausiai atliekamas pjūvis aplink spenelio aureolę, vertikaliai žemyn nuo jos ir po krūtimi. Tuomet pašalinamas krūties audinio ir odos perteklius, o speneliai yra perkeliami į reikalingą aukštį. Esant pageidavimams šios operacijos metu galima sumažinti ir spenelių aureoles. Įprastai operacija trunka maždaug 2 valandas, pacientėms yra taikoma bendroji nejautra.

Po krūtų mažinimo operacijos

Po atliktos operacijos pacientės klinikoje lieka iki dviejų parų: namo vykstama tuomet, kada specialistai yra užtikrinti, kad operacija praėjo be jokių komplikacijų. Mėnesį po operacijos rekomenduojama segėti specialią liemenėlę, kuri užtikrina, kad krūtys bus tinkamoje padėtyje, o sveikimo procesas bus spartesnis. Pooperacinio gijimo trukmė yra labai individuali, tačiau visuomet svarbu laikytis specialistų rekomendacijų.

Ką dar svarbu žinoti?

Krūtų mažinimas nerekomenduojamas toms moterims, kurios ateityje planuoja maitinti krūtimi, nes prieš atliekant operaciją labai sunku numatyti, ar moteris turės galimybę tą daryti (mažinant krūtis gali tekti perpjauti pieno latakus). Taip pat įvertinkite ir tai, kad po šios operacijos įprastai lieka randai, tačiau jie dažniausiai nebūna labai žymūs.

Pasikonsultuokite su Gintaru Karalevičiumi 

Sprendimas atlikti krūtų mažinimo operaciją niekuomet nebūna skubotas, todėl tuomet, jei svarstote apie šią procedūrą, pasikonsultuokite su specialistu. Konsultacijos metu bus atsakyta į visus jums kylančius klausimus, tad priimti sprendimą galėsite gerokai paprasčiau. Kreipkitės ir gaukite konsultaciją nemokamai!

PASLAUGŲ KAINOS:

Krūtų mažinimas – 2250 €