Krūtų pakėlimas


Krūtų pakėlimas

Krūtų išvaizdai gali turėti įtakos nėštumas, žindymas bei amžius: bėgant metams krūtys praranda stangrumą, oda tampa ne tokia elastinga, todėl gali tekti ieškoti būdų, kaip tą ištaisyti. Krūtų pakėlimas – tai operacija, kuri yra taikoma tuomet, kada siekiama susigrąžinti buvusią krūtų poziciją bei stangrumą (taip pat ši operacija gali būti atliekama kartu su krūtų didinimo procedūra).

Kaip atliekamas krūtų pakėlimas?

Ši operacija atliekama pasitelkiant įvairias krūtų pakėlimo technikas – tai priklauso nuo krūtų pozicijos ir pageidaujamo rezultato (krūtų nusileidimo lygis įprastai yra nustatomas pagal spenelių ir po krūtimis esančios raukšlės pozicijas). Įprastai krūtų pakėlimas yra atliekamas taikant bendrąją nejautrą, o operacijos trukmė gali svyruoti nuo vienos iki kelių valandų. Operacijos metu yra šalinamas odos perteklius, o speneliai ir jų aureolės yra pakeliami. Jei krūtų pakėlimo metu taip pat yra atliekamas ir krūtų didinimas, implantai dedami po krūties audiniu arba po krūties raumeniu.

Kam gali būti atliekama ši procedūra?

Nors krūtų pakėlimas nėra labai sudėtinga procedūra, tačiau svarbu tai, kad pacientė būtų puikios sveikatos būklės. Plastikos chirurgai visuomet vertina, koks yra moters amžius (jaunesnės moterys po atliktų operacijų lengviau atsigauna), kokiomis ligomis sergama, ar imunitetas yra pakankamai stiprus, ir t.t. Prieš krūtų pakėlimo operaciją rekomenduojama atlikti mamogramą ir kraujo tyrimus, nes tai užtikrins, kad operacijos metu nebus komplikacijų, o po šios procedūros pavyks pakankamai greitai atsigauti. Jei dvejojate, ar krūtų pakėlimas gali būti atliekamas tikrai saugiai, tiesiog pasitarkite su specialistais, kurie galės atsakyti į visus jums kylančius klausimus.

Sveikimo periodas

Pooperacinio gijimo laikotarpis yra labai individualus, todėl iš anksto sunku numatyti, kiek laiko jis truks. Pirmąsias dienas gali būti juntamas skausmas, gali pakilti kūno temperatūra, atsirasti patinimas, ir t.t. Po operacijos pacientės parą lieka klinikoje – šiuo laikotarpiu siekiama įsitikinti, kad nėra jokių komplikacijų, ir kad pacientė gali vykti namo. Praėjus savaitei bus išimamos siūlės bei įvertinamas sveikimo procesas, gali būti rekomenduojamos priemonės, kurios padės įveikti atsiradusį krūtų sausumą, ir pan.

PASLAUGŲ KAINOS:

Krūtų pakėlimas – 2250 €