Krūtų pakėlimas


Krūtų pakėlimas
Krūtų pakėlimas

 

Krūtų išvaizdai gali turėti įtakos nėštumas, žindymas bei amžius: bėgant metams krūtys praranda stangrumą, oda tampa ne tokia elastinga, todėl gali tekti ieškoti būdų, kaip tą ištaisyti. Krūtų pakėlimas – tai operacija, kuri yra taikoma tuomet, kada siekiama susigrąžinti buvusią krūtų poziciją bei stangrumą. Ši procedūra gali būti atliekama kartu su krūtų didinimu implantais.


Krūtų pakėlimo operacijos eiga

Ši operacija atliekama pasitelkiant įvairias krūtų pakėlimo technikas – tai priklauso nuo krūtų pozicijos ir pageidaujamo rezultato. Krūtų nusileidimo lygis įprastai yra nustatomas pagal spenelių ir po krūtimis esančios raukšlės pozicijas. Krūtų pakėlimas yra atliekamas taikant bendrąją nejautrą, o operacijos trukmė gali svyruoti nuo vienos iki kelių valandų. Operacijos metu yra šalinamas odos perteklius, o speneliai ir jų aureolės yra pakeliami. Jei krūtų pakėlimo metu taip pat yra atliekamas ir krūtų didinimas, implantai dedami po krūties audiniu arba po krūties raumeniu.


 

DUK

Kam gali būti atliekama ši procedūra?

Nors krūtų pakėlimas nėra labai sudėtinga procedūra, tačiau svarbu tai, kad pacientė būtų puikios sveikatos būklės. Plastikos chirurgai visuomet vertina, koks yra moters amžius (jaunesnės moterys po atliktų operacijų lengviau atsigauna), kokiomis ligomis sergama, ar imunitetas yra pakankamai stiprus ir t.t.

Kaip pasiruošti operacijai?

Prieš krūtų pakėlimo operaciją rekomenduojama atlikti mamogramą ir kraujo tyrimus, nes tai užtikrins, kad operacijos metu nebus komplikacijų, o po šios procedūros pavyks pakankamai greitai atsigauti.

Kiek laiko trunka pooperacinis laikotarpis?

Pooperacinio gijimo laikotarpis yra labai individualus, todėl iš anksto sunku numatyti, kiek laiko jis gali užtrukti.

Su kuo susiduriama po operacijos?

Pirmąsias dienas gali būti juntamas skausmas, gali pakilti kūno temperatūra, atsirasti patinimas ir t.t. Po operacijos pacientės parą lieka klinikoje – šiuo laikotarpiu siekiama įsitikinti, kad nėra jokių komplikacijų. Praėjus savaitei bus išimamos siūlės bei įvertinamas sveikimo procesas, gali būti rekomenduojamos priemonės, kurios padės įveikti atsiradusį krūtų sausumą ir pan.

Kada matomas galutinis rezultatas?

Galutinis rezultatas matomas po daugmaž 5 mėnesių.

Ko vengti po operacijos?

Rekomenduojama vengti kilnoti sunkius daiktus bent 2 mėnesius, taip pat reikia riboti fizinę veiklą.

 

Turite daugiau klausimų? Susisiekite dėl konsultacijos!

Operacijas galima atlikti išsimokėtinai – be jokio pabrangimo ir paslėptų mokesčių!