Pilvo sienos plastika


Pilvo sienos plastika
Pilvo sienos plastika

 

Sportas ir dieta ne visada yra visagaliai – po nėštumo ar numetus daug svorio pilvas gali tapti atsikišęs, o atsiradęs odos perteklius gali atrodyti neestetiškai ir turėti įtakos emocinei būklei. Tokiais atvejais sportas ir sveika mityba nebūtinai turi įtakos, todėl padėti gali tik pilvo plastika. Tai yra operacija, kurios metu koreguojamos deformuotos pilvo sienos vietos, pašalinamas odos perteklius, todėl vėl galima džiaugtis dailiomis kūno formomis.


Pilvo sienos plastikos operacijos eiga

Dažniausiai atliekant šią operaciją pacientams yra taikoma bendrinė nejautra. Procedūra gali trukti nuo 2 iki 4 valandų. Operacijos metu pilvo apačioje yra atliekamas pjūvis: jei siekiama atlikti viso pilvo plastiką, pjūvis tęsiasi nuo vieno iki kito klubo kaulo, o tuomet, jei atliekama dalinė pilvo plastika, pjūvis yra mažesnis – jo dydis visada priklauso nuo konkrečios situacijos. Dažnais atvejais pilvo plastikos operacija yra derinama su riebalų nusiurbimu pilvo bei juosmens srityje.


 

DUK

Kokiais atvejais dažniausiai atliekama pilvo plastika?

Dažniausiai ši operacija atliekama staigiai numetus daug svorio, kai pilvo oda nebesusitraukia. Taip pat tais atvejais, kai po Cezario pjūvio liko skausmingas, įtrauktas randas. Kai kuriais atvejais pilvo plastika reikalinga, kai nėštumo metu būna pertempti pilvo raumenys. Svarbu žinoti, kad esant dideliam antsvoriui, pirmiausia, prieš operaciją rekomenduojama numesti svorio.

Ko reikia vengti po operacijos?

4 dienas po operacijos reikia vengti maudytis po dušu. 3 mėnesius negalimas aktyvus sportas. 6 savaites reikia nešioti specialią kompresinę aprangą. Ne mažiau nei metus patariama vengti tiesioginių saulės spindulių.

Kiek laiko po operacijos reikia praleisti klinikoje?

Įprastai pacientas klinikoje po operacijos praleidžia 2-3 paras. Svarbu nepamiršti, jog pjūvio vietą kas 2-3 dienas reikės perrišti steriliais tvarsčiais.

Kada matomas galutinis vaizdas?

Galutinis rezultatas matomas praėjus keturiems mėnesiams nuo operacijos, kuomet tinimas yra visiškai atslūgęs. Likęs randas dažniausiai išbąla per dvejus metus.

Kiek laiko turi būti praėję nuo gimdymo, kad būtų galima atlikti operaciją?

Pilvo plastika atliekama praėjus 6 mėnesiams nuo maitinimo nutraukimo.

Ar rezultatai ilgalaikiai?

Taip, tačiau rekomenduojama prisižiūrėti. Augant svoriui, natūralu, jog oda tampo

Ar operacija gali būti atliekama vyrams?

Nors dažniausiai dėl pilvo plastikos kreipiasi gimdžiusios moterys, ji gali būti atliekama ir vyrams.

 

Turite daugiau klausimų? Susisiekite dėl konsultacijos!

Operacijas galima atlikti išsimokėtinai – be jokio pabrangimo ir paslėptų mokesčių!