Riebalų nusiurbimas


Riebalų nusiurbimas
Riebalų nusiurbimas

 

Riebalų nusiurbimas, kitaip dar vadinamas – liposakcija, yra korekcija, kurios metu formuojamas kūno kontūras. Tai nėra būdas atsikratyti antsvorio – liposakcija yra skirta mažinti riebalų sankaupas probleminėse vietose, kurios deformuoja dailų kūno kontūrą. Po operacijos labai svarbu prisižiūrėti, jog probleminėse vietose riebalų sankaupos neatsinaujintų. Liposakcija gali būti atliekama pilvo, šlaunų, klubų, sėdmenų srityse, taip pat ji padeda sumažinti dvigubą smakrą, neproporcingai stambias rankas ar kitas sritis.


Riebalų nusiurbimas su ,,Euromi Lipomatic“ prietaisu

,,Euromi Lipomatic“ yra vienas moderniausių prietaisų – jis padeda riebalų nusiurbimo procedūra atlikti kur kas greičiau, saugiau ir sklandžiau. Didžiausi jo privalumai yra tai, kad po operacijos oda lieka gražesnė, jos paviršius būna lygesnis, nes aparato pagalba išsaugoma daugiau jungiamojo audinio. Taip pat galima džiaugtis ir lengvesniu gijimu – tai reiškia, kad pirmosiomis dienomis būna mažiau skausmo ir pastebima mažiau kraujavimų bei mėlynių.euromi aparatas, plastikoschirurgas


3D modeliavimo programa

Klinikoje naudojama 3D veido ir kūno modeliavimo programa „Crisalix“ leidžia numatyti kokių rezultatų galima pasiekti. „Crisalix“ suteikia unikalią galimybę pamatyti kaip galima atrodyti po operacijos, todėl kur kas lengviau priimti sprendimus ir maksimaliai išpildyti kliento poreikius.

crisalix, plastikoschirurgas


 

DUK

Kada gali būti taikomas riebalų nusiurbimas?

Ši procedūra gali būti atliekama ir vyrams, ir moterims. Riebalų nusiurbimas gali būti atliekamas pilvo, juosmens, sėdmenų, šlaunų, rankų, nugaros ar pasmakrės srityse. Jei paciento kūno masės indeksas yra didesnis nei 30, pirmiausia rekomenduojama atsikratyti antsvorio – tuomet bus galima taikyti šią procedūrą.

Kokius randus palieka riebalų nusiurbimas?

Po operacijos lieka daugmaž 2-6 mm randeliai, kurie laikui bėgant tampa vos matomi.

Kada po operacijos galima vykti namo?

Įprastai namo vykti galima tą pačią arba kitą dieną. Tai priklauso nuo to kuriose vietose buvo atliekamas riebalų nusiurbimas. Pirmąsias porą dienų galima jausti nedidelį skausmą, diskomfortą.

Ko reikia vengti pooperaciniu laikotarpiu?

Svarbiausia nepamiršti riboti fizinį aktyvumą, tad 4-6 savaites reikėtų vengti sporto bei fizinio darbo. Po operacijos taip pat 3-6 savaites nešiojamas specialus korsetas. Dirbant ne fizinį darbą ir gerai jaučiantis, į jį grįžti galima po kelių dienų nuo operacijos.

Kada matosi galutiniai rezultatai?

Matyti rezultatus galima jau iš karto, nes sumažėja tam tikros apimtys, tačiau kūno kontūras susiformuoja per 3-4 mėnesius – tuomet galima džiaugtis galutiniu vaizdu.

Ar galima po operacijos susidurti su komplikacijomis?

Kaip ir po daugelio operacijų, po riebalų nusiurbimo galima susidurti su nepageidaujamomis komplikacijomis. Tai gali būti kraujosrūvos, infekcija, skysčio kaupimasis, ilgas žaizdų gijimas ir pan. Padidinti tokią riziką gali net keli veiksniai: nutukimas, širdies ir kraujagyslių ligos, rūkymas, diabetas ar kitos ligos, todėl gydytoją visuomet reikia apie tai įspėti iš anksto.

Ar po riebalų nusiurbimo oda bus suglebusi?

Odos būklę lemti gali labai daug faktorių – tai priklauso ne tik nuo pašalintų riebalų kiekio, probleminės vietos, bet ir odos elastingumo. Kiekvieno oda yra skirtinga, tačiau šiuolaikiniai aparatai leidžia džiaugtis tuo, jog suteikia kiek įmanomą mažesnę suglebusios odos riziką atliekant riebalų nusiurbimą.

Ar nusiurbti riebalai atauga?

Nusiurbtose vietose riebalai nebeatauga (didėjant kūno svoriui riebalinis sluoksnis visame kūne pasiskirsto tolygiai).

Ar liposakcija padeda atsikratyti celiulito?

Liposakcija su celiulitu nėra susijusi, nes jie atliekama gilesniame poodiniame sluoksnyje.

 

Turite daugiau klausimų? Susisiekite dėl konsultacijos!

Operacijas galima atlikti išsimokėtinai – be jokio pabrangimo ir paslėptų mokesčių!