Riebalų nusiurbimas


Šiuo metu moderniausio prietaiso ,,Euromi Lipomatic “(2018 m. versija) pagalba atliekamos riebalų atsiurbimo operacijos: pilvo, šlaunų, rankų, žąstų srities, pečių juostos, sėdmenų, smakro ir kitų kūno dalių. Kiekvienam pacientui, planuojančiam plastinę operaciją, klinikoje yra naudojama 3D veido ir kūno modeliavimas programa „Crisalix”, suteikianti unikalią galimybę operacijos rezultatą matyti 3D vaizdu prieš priimant galutinį sprendimą dėl operacijos.

Riebalų nusiurbimas

Nors kartais manoma, kad riebalų nusiurbimas taikomas tik tingiems ir neturintiems valios žmonėms, tačiau tai tikrai nėra tiesa. Treniruotės ir parinkta dieta ne visada padeda atsikratyti riebalų sankaupos, tad kartais prireikia kreiptis į plastikos chirurgijos profesionalus. Į specialistus bene dažniausiai kreipiamasi tada, kai siekiama panaikinti dvigubą pagurklį, po gimdymo atsiradusias riebalų sankaupas ant pilvo, ir t.t. Priežasčių, kodėl ryžtamasi šiai estetinei procedūrai, yra ne taip ir mažai, tad tuomet, jei svarstote apie tokią galimybę, pravartu apie ją turėti kiek įmanoma daugiau informacijos.

Kada gali būti taikomas riebalų nusiurbimas?

Ši procedūra gali būti atliekama ir vyrams, ir moterims. Riebalų nusiurbimas gali būti atliekamas pilvo, juosmens, sėdmenų, šlaunų, rankų, nugaros ar pasmakrės srityse. Jei paciento kūno masės indeksas yra didesnis nei 30, pirmiausia rekomenduojama atsikratyti antsvorio, o jau tada bus galima taikyti šią procedūrą. Jei svoris bus numetamas labai staigiai, atliekant riebalų nusiurbimą taip pat gali būti pašalinamas ir odos perteklius. Nusiurbtose vietose riebalai nebeatauga (didėjant kūno svoriui riebalinis sluoksnis visame kūne pasiskirsto tolygiai).

Kiek trunka riebalų nusiurbimas?

Tai – labai individualu: priklausomai nuo darbo apimties riebalų nusiurbimas gali trukti iki valandos ar net kelias valandas. Jaudintis dėl skausmo procedūros metu tikrai nereikėtų: pacientams yra taikoma vietinė arba bendroji nejautra. Palanku yra tai, kad šiandien riebalų nusiurbimas gali būti atliekamas taikant naujausias technologijas, kurios šios procedūros trukmę paverčia net per pusę trumpesne. Pooperacinis laikotarpis tampa mažiau skausmingas, oda susitraukia greičiau, todėl tikimybė, kad ateityje teks atlikti odos pertekliaus šalinimo procedūrą, bus gerokai mažesnė.

3D modeliavimo programa

Mūsų klinikoje naudojamas modernus 2018 metų versijos ,,Euromi Lipomatic“ prietaisas riebalų nusiurbimo procedūrą padeda atlikti kur kas greičiau, sklandžiau ir saugiau. Riebalų nusiurbimas gali būti atliekamas pilvo, šlaunų, rankų, žastų, pečių juostos, sėdmenų, smakro bei kitų kūno dalių srityse, o kiekvienam, planuojančiam šią procedūrą, gali būti iš anksto numatoma, kokių rezultatų pavyks pasiekti. Mūsų klinikoje yra naudojama 3D veido ir kūno modeliavimo programa „Crisalix“, kuri padeda numatyti, kokių rezultatų gali pavykti pasiekti, ir tai leidžia paprasčiau priimti tam tikrą sprendimą.

PASLAUGŲ KAINOS:

Riebalų išsiurbimas800 – 2000€