Ausų korekcija


Otoplastika – Atlėpusių ausų estetinė korekcija

Atlėpusių ausų korekcija viena dažniausių vaikams atliekamų operacijų. Pacientai gali būti operuojami nuo šešių metų amžiaus. Labai svarbu koreguoti atlėpusių ausų deformacijas iki vaikui pradedant lankyti mokyklą, kad tai netaptų patyčių objektu.  Tai pat verta paminėti, kad vaikam tokios operacijos randai gyja žymiai greičiau nei suaugusiems.

Tačiau niekada nėra vėlu pakeisti atlėpusių ausų formą ir vėlesniame amžiuje. Pastebima, kad berniukai dėl šių operacijų kreipiasi anksčiau, nei mergaitės, o pagrindinė to priežastis – tai, kad mergaites gali paslėpti atlėpusias ausis po ilgais plaukais, o berniukai ne. Kadangi ši deformacija paveldima, tai tėvai, kuriems buvo atliktos šio tipo procedūros – visada stengiasi, kad jų atžalos būtų išoperuotos ikimokykliniame amžiuje.

Kada geriausia atlikti atlėpusių ausų korekcijos operaciją?

Atlėpusių ausų korekcijos operacijos dažniausiai atliekamos moksleivių vasaros atostogų metu. Operacija trunka apie valandą, o pirmieji rezultatai matomi iškart, galutinis vaizdas – po 3-4 mėnesių. Ilgametė patirtis padeda kiekvienam pacientui parinkti tinkamiausią operacijos metodiką, nes kaip ir pirštų antspaudų – vienodų ausų nebūna.

Ausų korekcijos procedūra ir gijimas po operacijos

Operacija visada atliekama vietinėje nejautroje. Kartais yra skiriama lengvų raminančių, kurie pašalina priešoperacinį jaudulį. Pooperacinis randas beveik nematomas, nes pjūvis atliekamas užpakalinėje ausies srityje. Pooperacinis skausmas minimalus ir jei reikia slopinamas nuskausminančiais medikamentais. Po operacijos ausys apie tris dienas tvarstomos nuolat, o po to iki dviejų savaičių – tik nakčiai. Siūlai šalinami po 10-12 dienų. Apie tris savaites yra ribojamas fizinis krūvis, o jei pasirinktos tokios sporto šakos, kurių metu galima tiesioginė ausies trauma, skiriami apribojimai iki trijų mėnesių.

PASLAUGŲ KAINOS:

Atlėpusiu ausų korekcija700€ – 800

Turite klausimų dėl procedūros?

Susisiekite nemokamai konsultacijai!