Lūpų formos korekcija


Lūpų formos korekcija
Lūpų formos korekcija

 

Lūpos – labai svarbi veido dalis, kuri padeda perteikti žmogaus emocijas. Bėgant laikui lūpos ima siaurėti, gali tapti sausesnės, aplink lūpas atsiranda raukšlelių. Natūralu, kad laikui bėgant ši veido dalis tampa ne tokia patraukli, kokia buvo anksčiau. Lūpų korekcija – tai procedūra, kuri gali būti atliekama dėl įvairių priežasčių: kai siekiama panaikinti atsiradusias raukšles, norint suteikti lūpoms putlumo, pakoreguoti lūpų kontūrą ir t.t. Tai greita, saugi ir gana populiari procedūra tarp moterų.

Svarstant galimybę atlikti lūpų formos korekciją, labai svarbu pasikonsultuoti su specialistais, kurie atsakys į visus kylančius klausimus, patars ir papasakos kaip ši procedūra bus atliekama. Labai rekomenduojama likus parai iki lūpų korekcijos nevartoti alkoholio, aspirino ir kitų nesteroidinių medikamentų. Likus savaitei iki procedūros reikia vengti deginimosi saulėje bei soliariumuose.


 

DUK

Kaip atliekama lūpų korekcija?

Dažniausiai ši procedūra yra atliekama naudojant injekcijas, nes tai padeda pageidaujamą rezultatą pasiekti labai greitai.

Ar rezultatai matomi iškart?

Pasiekti rezultatai yra pastebimi iš karto, todėl jums neteks nerimauti svarstant, ar rezultatas yra būtent toks, kokio ir tikėjotės. Po atliktos lūpų korekcijos kurį laiką gali būti pastebimas nežymus tinimas ar paraudimas, tačiau įprastai šie simptomai labai greitai pranyksta.

Kas kiek laiko reikia kartoti procedūrą?

Poveikis dažniausiai išlieka nuo 6 iki 12 mėnesių. Praėjus šiam laikui procedūrą reikia kartoti.

Kiek laiko užtrunka lūpų korekcija?

Įprastai lūpų korekcija yra atliekama vos per 15-30 minučių ir iš karto po to galima vykti namo.

Kam gali būti atliekama lūpų korekcija?

Ši procedūra gali būti atliekama geros sveikatos būklės asmenims. Atsargumo priemonių reikėtų imtis tada, jei sergama vilklige, diabetu ar herpes virusu, arba turima problemų su kraujo krešėjimu. Tam tikrais atvejais lūpų korekcija gali būti atliekama ir sergant šiomis ligomis, tačiau labai svarbu apie tai informuoti specialistą, kuris įvertins, ar jums gali būti atlikta pageidaujama procedūra.

Ko vengti po procedūros?

Rekomenduojama bent parą nenaudoti dekoratyvinės kosmetikos lūpoms. Savaitę reikėtų vengti pirčių, soliariumų, deginimosi saulėje.

 

Turite daugiau klausimų? Susisiekite dėl konsultacijos!