Lūpų formos korekcija


Lūpų korekcija

Lūpos – labai svarbi veido dalis, kuri padeda perteikti žmogaus emocijas. Bėgant laikui lūpos ima siaurėti, aplink lūpas atsiranda rukšlelių, lūpos tampa sausesnės. Natūralu, kad su amžiumi ši veido dalis tampa ne tokia patraukli, kokia buvo anksčiau, todėl ieškoma būdų, kaip būtų galima tą pakeisti. Lūpų korekcija – tai procedūra, kuri gali būti atliekama dėl įvairių priežasčių: kai siekiama panaikinti atsiradusias raukšles, suteikti lūpoms putlumo, pakoreguoti lūpų kontūrą, ir t.t. Nusprendę kreiptis į profesionalius plastikos chirurgus galite būti užtikrinti, kad pavyks pasiekti paties geriausio rezultato, tad tikrai verta pasvarstyti apie tokią galimybę.

Kaip atliekama lūpų korekcija?

Dažniausiai ši procedūra yra atliekama naudojant injekcijas, nes tai padeda pageidaujamą rezultatą pasiekti labai greitai. Įprastai lūpų korekcija yra atliekama vos per 15-30 minučių, ir iš karto po to galima vykti namo. Pasiekti rezultatai yra pastebimi iš karto, todėl jums neteks nerimauti svarstant, ar rezultatas yra būtent toks, kokio ir tikėjotės. Po atliktos lūpų korekcijos kurį laiką gali būti pastebimas nežymus tinimas ar paraudimas, tačiau įprastai šie simptomai labai greitai pranyksta. Poveikis dažniausiai išlieka nuo 6 iki 12 mėnesių, o tuomet injekcijas tenka pakartoti.

Kaip pasiruošti procedūrai?

Jei svarstote apie galimybę rinktis lūpų korekciją, pirmiausia vertėtų pasikonsultuoti su specialistais, kurie atsakys į jums kylančius klausimus, papasakos apie lūpų korekcijos galimybes, ir t.t. Jei nuspręsite, kad lūpų korekcija gali būti pačia geriausia išeitimi, artėjant šiai procedūrai patartina laikytis tam tikrų patarimų: rekomenduojama likus parai iki procedūros nevartoti alkoholio, aspirino ir kitų nesteroidinių medikamentų, likus savaitei iki lūpų korekcijos vertėtų nesideginti saulėje ar soliariume.

Kam gali būti atliekama lūpų korekcija?

Ši procedūra gali būti atliekama geros sveikatos būklės asmenims. Atsargumo priemonių reikėtų imtis tada, jei sergama vilklige, diabetu ar herpes virusu, arba turima problemų su kraujo krešėjimu. Tam tikrais atvejais lūpų korekcija gali būti atliekama ir sergant šiomis ligomis, tačiau labai svarbu apie tai informuoti specialistą, kuris įvertins, ar jums gali būti atlikta pageidaujama procedūra.

PASLAUGŲ KAINOS:

Lūpų formos korekcijos su hialuronu85€ – 170€