Raukšlių korekcija botulino toksinu


Raukšlių korekcija injekcijomis

Botulino injekcijos: ką svarbu apie jas žinoti?

Botulinas – tai natūrali, Clostridium botulinum bakterijų gaminama medžiaga, kuri pasižymi gebėjimu sukelti raumenų paralyžių bei stabdyti prakaito liaukų veiklą. Botulino injekcijos yra naudojamos tuomet, kada siekiama išlyginti veido raukšles arba stabdyti itin gausų prakaitavimą. Jei pacientai pageidauja išlyginti veido raukšles, botulinas yra leidžiamas į veido raumenis, o tuomet, jei pageidaujama stabdyti prakaitavimą, injekcija leidžiama į odą (tokiu atveju botulinas neturi jokio poveikio raumenims).

Kaip atliekama procedūra?

Botulino injekcijos yra leidžiamos tiksliai apskaičiavus reikalingą dozę (tam naudojama itin plona adata). Priklausomai nuo pageidaujamo rezultato ir anatomijos savybių, pacientams gali prireikti nuo kelių iki keliolikos injekcijų. Nors kartais baiminamasi, kad šios injekcijos gali būti pernelyg skausmingos, tačiau nėra jokio reikalo nerimauti. Jei pacientas yra labai jautrus, procedūros metu gali būti naudojama tam tikros srities nejautra.

Kam gali būti atliekamos botulino injekcijos?

Gana dažnai yra teiraujamasi, ar šios injekcijos gali būti atliekamos vyresniems (60-70 metų) žmonėms. Botulino injekcijos gali būti taikomos bet kokio amžiaus suaugusiesiems, tačiau rezultatas visada priklauso nuo to, koks yra raukšlių gylis: tuo atveju, jei raukšlės yra labai gilios, botulino injekcijomis jas galima sušvelninti, tačiau visiškai jas išlyginti pavyksta tikrai ne visada. Botulino injekcijos nėra tinkamos šiai medžiagai alergiškiems žmonėms bei moterims nėštumo ir žindymo laikotarpiu.

Kiek laiko išliks pastebimi rezultatai?

Įprastai botulino injekcijų poveikis išlieka 3-6 mėnesius. Praėjus 2-3 dienoms po atliktos procedūros galima pastebėti, kad raukšlės šiek tiek išsilygino, o galutinis rezultatas pasireikš praėjus 2 savaitėms. Po 3-6 mėnesių botulinas iš organizmo jau bus visiškai pasišalinęs, todėl procedūrą reikės pakartoti.

Koks yra botulino injekcijų šalutinis poveikis?

Kurį laiką gali būti juntamas nesmarkus skausmas, gali atsirasti mėlynių, tačiau šis šalutinis efektas yra labai laikinas. Jei botulino injekcijos yra tiksliai dozuojamos, vizualus nepageidaujamas efektas pasireikšti neturėtų. Botulino injekcijos visuomet turi būti atliekamos profesionalų, kurie gali užtikrinti, kad procedūra bus saugi ir garantuos geriausią rezultatą. Apsilankę Gintaro Karalevičiaus plastikos chirurgijos klinikoje galėsite gauti profesionalią konsultaciją, ir tai padės paprasčiau apsispręsti dėl šios procedūros atlikimo.

PASLAUGŲ KAINOS:

Botulino toksino injekcijos nuo 75

Turite klausimų? Susisiekite dėl konsultacijos