Tūrio ir kontūrų korekcija užpildais


Tūrio ir kontūrų korekcija užpildais
Tūrio ir kontūrų korekcija užpildais
 

Hialurono rūgštis yra viena iš pagrindinių žmogaus jungiamojo audinio komponentų, sugebanti sugerti vandenį kaip kempinė. Taip odoje išlaikoma drėgmė, odos audinių apimtis, oda išlieka stangri. Bėgant laikui, odą veikia saulė, oro tarša, sumažėja odos gebėjimas gaminti hialurono rūgštį bei išlaikyti drėgmės lygį odoje, kolageno ir elastino skaidulos praranda savo struktūrą, todėl susiformuoja įvairios raukšlės. Nėra pranašesnės technologijos už hialurono rūgšties injekcijas, kai norima akimirksniu sumažinti raukšles bei atkurti odos apimtis.


FILORGA hialurono rūgšties užpildai

FILORGA kompanijos gaminami hialurono rūgšties audinių užpildai yra ypatingai saugūs. Hialurono rūgštį FILORGA gamina naudodama naujausias biotechnologijas. Kompanijos užpildai yra ypatingai išgryninti, tam, kad būtų užtikrinta aukščiausia kokybė ir nesukeltų pašalinių reakcijų. Dėl išskirtinio daugiafunkcionalumo, jie gali būti naudojami visiems odos nelygumams, susijusiems su odos senėjimu, koreguoti. Iš daugelio Lietuvos rinkoje esančių audinių užpildų, FILORGA kompanijos užpildai ART FILLER® pasižymi labai natūraliu rezultatu. Vienas iš kompanijos šūkių yra „French Touch” – tai akcentuoja prancūzišką supratimą apie grožį, stilių ir eleganciją: moteris turi siekti išlaikyti savo savitą grožį, o ne tapti vienoda su kitomis.


 

 

DUK

Kada verta pasvarstyti apie hialurono injekcijas?


Hialurono injekcija gali būti taikoma tikrai dažnais atvejais. Dažniausiai ji naudojama užpildyti nosies, lūpų, lūpų kampučių, skruostų, tarpuakio raukšles, koreguoti veido kontūrus, lūpų formą ir dydį. Tokios injekcijos tinkamos ir norint panaikinti aknės randelius, atkurti skruostų tūrį, panaikinti kai kurių bruožų asimetriją ir pan.

Kaip atliekama hialurono injekcijų procedūra?


Pirmiausia švariai nuvalomi odos plotai, kuriuose bus atliekama hialurono injekcija. Jei pacientas labai jautrus skausmui, procedūros metu gali būti naudojama vietinė nejautra. Tuomet smulkiomis adatomis suleidžiamas reikalingas hialurono kiekis.

Ar po procedūros gali pasireikšti nemalonių pojūčių?


Po atliktos injekcijos gali būti jaučiamas nedidelis perštėjimas ar niežėjimas, o vieta, kurioje buvo suleista hialurono injekcija, gali būti patinusi ar paraudusi. Šie simptomai dažniausiai praeina per kelias dienas, o tuomet, jei jie būtų pastebimi ilgiau, vertėtų pasikonsultuoti su procedūrą atlikusiais specialistais.

Ar užtenka vienos procedūroms raukšlelėms išlyginti?


Tam tikrais atvejais pakanka vos vienos hialurono injekcijos, tačiau tuomet, kai siekiama panaikinti gilias raukšles, procedūrų prireiks daugiau.

Kiek laiko galima džiaugtis išgautu rezultatu?


Rezultatu įprastai galima džiaugtis nuo 16 iki 18 mėnesių – tai priklauso nuo suleisto hialurono rūgšties kiekio, paciento amžiaus, injekcijos vietos ir t.t.

Ko vengti po procedūros?


Rezultatai išliks ilgiau, jei po atliktos hialurono injekcijos laikysitės tam tikrų rekomendacijų. Rekomenduojama bent keturias valandas po procedūros patartina nesilenkti į priekį, negulėti ant pilvo, 1-2 paras nenaudoti makiažo priemonių, netrinti injektuotos vietos ir jos nemasažuoti. Taip pat 2-3 savaites reikia vengti gulėjimo karštoje vonioje, neiti į pirtį. 2-3 paras patartina vengti didelio fizinio krūvio.

Ar po procedūros galima iškart grįžti prie įprastos rutinos?


Po atliktos hialurono injekcijos galite grįžti prie įprasto gyvenimo tempo – jums tikrai neprireiks nedarbingumo pažymos.

 

Turite daugiau klausimų? Susisiekite dėl konsultacijos!