Veido ir kaklo odos patempimas


Veido ir kaklo odos patempimas
Veido ir kaklo odos patempimas

Veido ir kaklo odos patempimas dar kitaip vadinamas ritidektomija. Oda šiose zonose greitai išduoda apie tikrąjį žmogaus amžių, nes būtent čia yra pastebimi pirmieji senėjimo požymiai. Odos senėjimo procesus dar labiau paspartina žalingi įpročiai, stresas, UV spinduliai ir kiti veiksniai. Susitaikyti su senėjimo procesu ne visada yra paprasta, tačiau tai ne visada yra būtina – veido ir kaklo odos patempimas gali vizualiai pajauninti odą, todėl ši procedūra yra rekomenduojama 40-60 metų asmenims, kurių oda dar neprarado elastingumo.


Veido patempimo operacijos eiga

Veido ir kaklo odos patempimas – tai chirurginė procedūra, kurios metu pašalinamos odoje atsiradusios raukšlės. Šios operacijos metu patempiama apatinė veido dalis, atstatomi veido bei kaklo kontūrai. Įprastai šios operacijos metu pjūvis yra atliekamas prie ausies ir tęsiamas per smilkinio plaukuotąją dalį. Minkštieji audiniai patempiami, pašalinamas jų perteklius – tuomet audiniai susiuvami. Taip pat operacijos metu gali būti pašalinama dalis riebalinio audinio pagurklio srityje. Operacija atliekama taikant bendrinę nejautrą. Įprastai operacija trunka apie 3-4 valandas.


 

DUK

Kaip tinkamai pasiruošti tokio tipo operacijai?

Prieš atliekant šią procedūrą visuomet rekomenduojama gauti kiek įmanoma daugiau informacijos apie atliekamą operaciją, todėl patartina užsiregistruoti konsultacijai. Jos metu turėsite galimybę užduoti jums kylančius klausimus – tai padės paprasčiau priimti sprendimą. Veido ir kaklo odos patempimas yra ganėtinai sudėtinga procedūra, todėl pravartu įvertinti riziką bei pasidomėti, kokio rezultato galima tikėtis.

 

Kiek laiko reikia likti klinikoje po operacijos?

Pacientai išleidžiami į namus po 1-2 dienų. Kurį laiką reikia nešioti specialų tvarstį.

 

Kaip jaučiamasi po operacijos?

Praėjus dienai jau galima išimti dalį siūlų, kurie yra pakeičiami pleistrais. Porą dienų gali būti juntamas nedidelis skausmas bei tinimas, tačiau dėl to nerimauti tikrai nereikėtų. Praėjus kelioms savaitėms po atliktos procedūros yra pastebimas ženklus kaklo ir veido srities atjaunėjimas, o rezultatu galima džiaugtis bent penkerius metus.

 

Ar užgijus pjūviams lieka matomi randai?

Dėl geros strateginės pjūvio vietos, randeliai po operacijos būna nepastebimi.

 

Kada galima grįžti prie kasdienės veiklos?

Į įprastą gyvenimo ritmą grįžti galima po 3-4 savaičių.

 

Ko vengti po operacijos?

Rekomenduojama kurį laiką vengti saulės spindulių, naudoti kremus, apsaugančius nuo saulės.

 

 

Ar gali pasitaikyti komplikacijų?

Kaip ir bet kokia operacija, taip ir veido bei kaklo patempimo operacija turi rizikų. Išlieka veido nervo pažeidimo ar asimetrijos rizika, todėl labai svarbu operaciją atliekantį specialistą rinktis atsakingai.

 

 

Turite daugiau klausimų? Susisiekite dėl konsultacijos!

Operacijas galima atlikti išsimokėtinai – be jokio pabrangimo ir paslėptų mokesčių!