Veido ir kaklo odos patempimas


Veido ir kaklo odos patempimas

Veido ir kaklo oda išduoda apie tikrąjį žmogaus amžių, nes būtent čia yra pastebimi pirmieji senėjimo požymiai. Odos senėjimo procesus dar labiau paspartina žalingi įpročiai, stresas, UV spinduliai, ir t.t. Susitaikyti su senėjimo procesu ne visada yra paprasta, tačiau tai ne visada yra būtina – veido ir kaklo odos patempimas gali vizualiai pajauninti odą, todėl ši procedūra yra rekomenduojama 40-60 metų asmenims, kurių oda dar neprarado elastingumo.

Kaip atliekama operacija?

Veido ir kaklo odos patempimas – tai chirurginė procedūra, kurios metu pašalinamos odoje atsiradusios raukšlės. Šios operacijos metu patempiama apatinė veido dalis, išlyginamos raukšlės bei atstatomi veido bei kaklo kontūrai. Įprastai šios operacijos metu pjūvis yra atliekamas prie ausies, ir tęsiamas iki tęsiasi per smilkinio plaukuotą dalį. Minkštieji audiniai patempiami, pašalinamas jų perteklius, o tuomet audiniai susiuvami. Taip pat operacijos metu gali būti pašalinama dalis riebalinio audinio pagurklio srityje. Operacija atliekama taikant bendrąją nejautrą, įprastai procedūra trunka 3-4 valandas.

Pasiruošimas operacijai

Prieš atliekant šią procedūrą visuomet rekomenduojama gauti kiek įmanoma daugiau informacijos apie atliekamą operaciją, todėl patartina užsiregistruoti konsultacijai. Jos metu turėsite galimybę užduoti jums kylančius klausimus, ir galbūt tai padės paprasčiau priimti tam tikrą sprendimą. Veido ir kaklo odos patempimas yra ganėtinai sudėtinga procedūra, todėl pravartu įvertinti riziką bei pasidomėti, kokio rezultato galima tikėtis.

Po operacijos…

Praėjus dienai jau galima išimti dalį siūlų, kurie yra pakeičiami pleistrais. Porą dienų gali būti juntamas nedidelis skausmas bei tinimas, tačiau dėl to nerimauti tikrai nereikėtų. Praėjus kelioms savaitėms po atliktos procedūros yra pastebimas ženklus kaklo ir veido srities atjaunėjimas, o rezultatu galima džiaugtis maždaug penkerius metus.

Galima rinktis alternatyvas

Šiandien galime pasidžiaugti įvairių veido ir kaklo odą atjauninančių priemonių gausa, tad tuomet, jei svarstote, ar veido ir kaklo odos patempimas gali būti pačiu geriausiu pasirinkimu, tiesiog kreipkitės į specialistus, kurie jums papasakos apie galimas alternatyvas, ir padės kur kas paprasčiau priimti tam tikrą sprendimą.

PASLAUGŲ KAINOS:

Veido patempimas su siulais – 500€ – 1200€

 

Turite klausimų dėl procedūros?

Susisiekite nemokamai konsultacijai!